Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


DİSK’ten Başkan Soyer’e Teşekkür Ziyareti

DİSK’ten Başkan Soyer’e Teşekkür Ziyareti
Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) temsilcileri, İzmir’de OHAL ve kayyum uygulamalarına karşı yapılan oturma eylemine verdiği destek nedeniyle Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer’e teşekkür etti.

 

 
Seferihisar Belediye binasında gerçekleşen ziyarete DİSK Ege Bölge Temsilcisi Memiş Sarı, Lastik İş İzmir Şube Başkanı Zedin Yumli, Genel İş Sendikası İzmir 5 Nolu Şube Başkanı Ali Haydar Kara, Genel İş Sendikası İzmir 4 Nolu Şube Başkanı Şükret Sevgener, Genel İş Sendikası İzmir 4 Nolu Şube Sekreteri Aydın Tekin katıldı. DİSK Ege Bölge Temsilcisi Memiş Sarı, demokrasi güçleri olarak OHAL sürecinde yapılan uygulamalarının ve kayyum atamalarının keyfi uygulamalar olduğunu düşündüklerini söyleyerek, "Bu şekilde Türkiye’de demokrasiden, özgürlüklerden bahsedilmez. OHAL uygulaması ile birlikte Türkiye’de işçiden, emekçiden yana olan tüm radyo ve televizyon kurumları kapatılır oldu. Tüm bu yaşananlarının karşısında dimdik duracağız. Bu haklı davamızda yaptığımız eyleme gelerek bize destek veren Belediye Başkanımız Tunç Soyer’e çok teşekkür ediyoruz. Hep birlikte ülkemize, milletimize sahip çıkmaya devam edeceğiz" dedi.
 
CHP’li Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Hukukun üstünlüğü, demokrasi ve barış temelinde dayanışmamızı güçlendirmek zorundayız. Aydınlık Türkiye’nin, çocuklarımızın geleceğinin tek çaresi bu zeminde işbirliğinin, güç birliğinin sağlanmasıdır. Darbe ve dikta peşinde koşanlara en güzel cevap budur" dedi.

Yayın Tarihi : 01.10.2016 : 12:13

Etiketler : Diskten    Başkan    Soyere    Teşekkür    Ziyareti    Bölge   


Yorumlar

3076
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN