Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Selvitopu’dan Kılıçdaroğlu’na Ziyaret

Selvitopu’dan Kılıçdaroğlu’na Ziyaret
İzmir Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, CHP Karabağlar İlçe Başkanı Ali İhsan Yıldız ile birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti. Başkan Selvitopu nezaket ziyaretinde, göreve geldiği günden bugüne yaptıkları çalışmaları anlattı, gerçekleştirecekleri projeler hakkında bilgi verdi.

 

 
Göreve gelirken Karabağlar’ı açık, şeffaf, katılımcı anlayışla yönetmeyi hedeflediklerini, bu doğrultuda çalışmaları sürdürdüklerini belirten Başkan Selvitopu, CHP İlçe Örgütü ile de koordineli, uyumlu bir biçimde çalıştıklarının altını çizdi. Selvitopu ziyarette ayrıca, 480 bin nüfuslu bir ilçenin yerel yöneticisi olarak sosyal demokrasiye yakışan sosyal projelere ağırlık verdiklerini, bireylere değil, topluma hizmet anlayışında olduklarını, bu azim ve kararlılıkla çalıştıklarını vurguladı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Karabağlar’a davet eden Başkan Selvitopu, Kılıçdaroğlu’na Karabağlar’a özgü el oyması ahşap sandık hediye etti, çalışmalarında başarılar diledi
 
Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu ile CHP Karabağlar İlçe Başkanı Ali İhsan Yıldız’a ziyaretinden dolayı teşekkür eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da sosyal demokrat ilkeler doğrultusunda faaliyetlerini sürdüren CHP’li belediyelerin çalışmalarından duyduğu memnuniyeti belirterek, başarılar diledi.

Yayın Tarihi : 01.10.2016 : 11:33

Etiketler : Selvitopudan    Kılıçdaroğluna    Ziyaret    Bölge   


Yorumlar

9136
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN