Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


AKUT’tan 20. Yıl Ziyareti

AKUT’tan 20. Yıl Ziyareti
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, 20. kuruluş yıl dönümünü kutlayan AKUT’un (Arama Kurtarma Derneği) yöneticilerini ağırladı. Arama kurtarma çalışmalarının görmezden gelinebilecek bir alan olmadığını belirten Başkan Kocaoğlu, ''Elimizden geldiğince sizleri desteklemeye hazırız'' dedi.

 

AKUT (Arama Kurtarma Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nasuh Mahruki ve ekibi İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu makamında ziyaret etti. 20. yaşını kutlayan AKUT’un İzmir’de de 10 yılı geride bıraktığını belirten Mahruki, Başkan Aziz Kocaoğlu’na bugüne kadar verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.
 
Erteleme, öteleme, görmezden gelme
 
Arama ve kurtarma faaliyetlerinde başarılı çalışmalarıyla AKUT’un öne çıktığını söyleyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ise  “AKUT ekibi en zor şartlarda bile sakınmadan, çekinmeden hayat kurtarmaya yönelik gönüllü faaliyette bulunmakta. Arama kurtarma ertelenebilecek, ötelenebilecek, görmezden gelinebilecek bir alan değil.  Biz bu konunun hassasiyetinin farkındayız ve elimizden geldiğince sizleri desteklemeye hazırız" dedi.
 
Ali Nasuh Mahruki, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’na teşekkür plaketi ile kendi yazdığı "Vatan lafla değil, eylemle sevilir" isimli kitabını hediye etti. Ziyarete AKUT Vakfı Genel Müdürü Jülide Ergin ile AKUT İzmir ekibinden Murat Çamoğlu da katıldı.
 

Yayın Tarihi : 01.10.2016 : 11:00

Etiketler : haber    haberler    haberler    akut    20. yıl    ziyaret    izmir    büyükşehir belediyesi    nasuh mahruki    aziz kocaoğlu    ben tv    kanalben       


Yorumlar

5207
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN