Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Folkart’a Ciro Ödülü

Folkart’a Ciro Ödülü
Folkart, gayrimenkul sektörüne yön verenlere yönelik düzenlenen Real Estate Stars ödüllerinde, en çok ciro yapan şirketler sıralamasında İstanbul dışından ilk 10’da yer alarak ödüllendirildi.

 

 
İlki bu yıl gerçekleşen Real Estate Stars’da "2015 yılı içerisinde En Çok Ciro Yapan Şirketler" sıralamasında Folkart, İstanbul dışından ilk 10’a girme başarısını gösterdi. Capital ve Ekonomist dergileri tarafından düzenlenen "Real Estate Stars/Türkiye’nin Gayrimenkul Liderleri" ödül töreni, sektörün önde gelenlerini buluşturdu. İstanbul The Ritz Carlton Hotel’de gerçekleşen Real Estate Stars / Türkiye’nin Gayrimenkul Liderleri Ödül Töreni ilgi gördü. Gayrimenkul sektörüne yön veren şirketlere yönelik olarak gerçekleşen Real Estate Stars, sektörün önde gelen iş örgütleri Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) ve Türkiye Müteahhitler Birliği’nin destekleriyle düzenlendi.
 
"2015 yılı içerisinde En Çok Ciro Yapan Şirketler" sıralamasında ilk 10’a girme başarısını gösteren Folkart’ın ödülünü Folkart Yapı Genel Müdürü Metin Sancak aldı. Folkart’ın projeleri hakkında bilgi veren Sancak, böyle bir ödüle layık görülmekten büyük bir gurur duyduklarını söyledi. Sancak, "Türkiye’nin İzmir’den çıkan en büyük inşaat şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bugüne kadar İzmir’e 2 milyar lira değerinde yatırım gerçekleştirdik. Önümüzdeki süreçte projelendirme aşamasında olduğumuz ve inşaatına başladığımız 11 farklı projemiz ile toplamda 5 milyar lira yatırım değerine sahip projeleri gerçekleştirmiş olacağız. Ayrıca sadece İzmir’de değil, başta İstanbul olmak üzere, Bursa, Aydın, Manisa gibi kentlerde de yatırımlarımız olacak. Önümüzdeki 5 yıl içerisinde ülkemizin en büyük inşaat şirketi olma hedefinde ilerlemeye devam edeceğiz" dedi.

Yayın Tarihi : 01.10.2016 : 09:50

Etiketler : Folkarta    Ciro    Ödülü    Bölge   


Yorumlar

8835
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN