Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şahan'dan İddialı Açıklamalar

Şahan'dan İddialı Açıklamalar
İlk kez bir banka reklamında oynayan oyuncu Şahan Gökbakar, önceki gün düzenlenen basın toplantısında meslektaşlarına şakayla karışık göndermede bulundu. Gökbakar, kendisi gibi reklamlarda oynayan Cem Yılmaz, Ata Demirer ve Kıvanç Tatlıtuğ'u kızdıracak sözler söyledi.

 

Gökbakar,Yılmaz, Demirer ve Tatlıtuğ için 'Üçü toplansa beni geçemez. Ben onlardan ağır basarım' dedi. Reklam filminde rol gereği kılıktan kılığa giren Şahan, sözlerine devam etti:
 
 
'Cüsse Olarak Ağırım'
 
'Şaka bir yana; üçünden de cüsse olarak ağırım. Reklam sektöründe büyük markalar büyük isimlerle çalışmayı istiyor. Ben de ilk kez bir banka reklamında oynadım. Diğerleriyle aramızda bir rekabet var. Ancak bu rekabet tatlı tatlı olursa sıkıntı yok.'
 
 
'İşte Jön Burada'
 
Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada düzenlediği anketle de yakışıklı oyunculara meydan okuyan komedyen, 'Recep İvedik'in fotoğrafını koyup bir anket başlattım ve 'İşte jön burada, aramanıza gerek yok' diye not düştüm" dedi.
 
 
Şu sıralar Recep İvedik 5'in çekimlerini sürdüren Gökbakar, şimdiden serinin 6. filminin müjdesini de verdi.
 
 
Selin'le 4 Çocuk Düşünüyoruz
 
İkinci kez baba olmaya hazırlanan Gökbakar, 'Eşimle kalabalık bir ailemiz olsun istiyoruz. Hatta ben 4 çocuk istiyorum. İkinci bebeğimiz yolda. Selin, 3 aylık hamile. Cinsiyeti belli değil. Bir oğlumuz var bir de kızımız olsa güzel olur; ama sağlıklı olması daha önemli' dedi.
 
Kaynak: Mynet
 

Yayın Tarihi : 30.09.2016 : 11:36

Etiketler : şahan gökbakar    ünlü    oyuncu    recep ivedik    film    cem yılmaz    kıvanç tatlıtuğ       


Yorumlar

3964
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN