Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bir Gün Değil Her Gün

Bayraklı Belediyesi, hasta ve yaşlıların her zaman yanında olmaya devam ediyor. Yatalak hasta, engelli ve yaşlılara evde kuaförlük hizmeti veren Bayraklı Belediyesi, ayrıca bu vatandaşları evlerinden alıp, hastaneye götürüyor ardından tekrar evlerine bırakıyor. Belli periyotlarda evlerini temizliyor.

 

 
İmkanlar dahilinde ihtiyaç sahiplerine destek olan Bayraklı Belediyesi, yaşlılara yönelik gerçekleştirilen evde bakım hizmetiyle gönülleri fethediyor. Uygulama kapsamında görevli bir kadın ve erkek kuaförü yaşlıların evine giderek saç, sakal tıraşı yapıp, kuaför hizmeti veriyor. Hizmetten faydalanmak isteyen yaşlı ve engelli vatandaşlar, Bayraklı Belediyesi Engelliler Merkezi’ni arayarak randevu alabiliyor. Ayrıca ağır hasta, yatalak ve engelli hastalara evde sağlık rehberliği hizmeti de veren Bayraklı Belediyesi, bu konuda da ihtiyaç sahibi ancak evlerinden çıkamayan ilçe sakinlerinin evlerine giderek, muayene edip, gerekli yönlendirmeleri yapıyor. Ayrıca, yaşlı, hasta ve engelli vatandaşların evleri belli periyotlarla ekipler tarafından temizleniyor.
 
HER ŞEYİN EN İYİSİNİ HAK EDİYORLAR
 
Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “İlçemizde bulunan yaşlılarımıza elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz. Evde kuaför hizmeti verdiğimiz gibi ağır hasta, yatalak veya engelli olanları da belediye doktorlarımızca evde muayene ile gerekli kurumlara yönlendiriyoruz. Doktorlarımız yapılması gerekenler konusunda tavsiyelerde bulunuyor. Eğer gerekiyorsa; ambulans araçlarımızla da hastaneye transferlerini sağlıyoruz. Yine bu vatandaşlarımızın evleri ekiplerimiz tarafından temizleniyor. Onların memnuniyeti bizim için önemli. Onlar her şeyin en iyisini hak ediyor. 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla tüm büyüklerimizin ellerinden öpüyorum. Her gün onların yanında olduğumu bilmelerini istiyorum" dedi.

Yayın Tarihi : 30.09.2016 : 10:01

Etiketler : Bir    Gün    Değil    Her    Bölge   


Yorumlar

1670
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN