Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kocaoğlu Salı Günü Ankara'ya Gidiyor

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu ziyaret eden Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, İZBAN’daki örnek işbirliğini farklı projelerle de sürdürmek istediklerini söyledi. Bakan Arslan'ın daveti üzerine Aziz Kocaoğlu önümüzdeki hafta salı günü Ankara'ya giderek İzmir'e yönelik projeleri detaylandıracak.

 

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu makamında ziyaret etti. Bakan Arslan, İzmir Valisi Erol Ayyıldız ile milletvekilleri ve ilçe belediye başkanlarının da hazır bulunduğu ziyarette, “Burada güzel bir örnek olarak, merkezi idare ile yerel yönetimin güzel bir işbirliği ile İzmirlinin hizmetinde olan bir İZBAN'ımız var ki, onunla kalmasın istiyoruz. Daha da uzatalım. Başka projelerde de İzmirlinin hizmetinde olalım. Bu da beraber, güzel bir işbirliğinin tezahürü anlamında örnek bir uygulama. Amacımız hizmet etmek. Aldığımız sorumluluğun ve kültürümüzün gereği de o. İnşallah İzmir'e yine güzel hizmetler yaparız, işbirliğimizi daha da pekiştiririz” şeklinde konuştu.
 
Dışarıda yanlış algı var
 
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun EBSO heyeti ile birlikte Polonya'ya giderek bu ülkede iş ve yatırım forumuna katılmasının memnuniyet verici olduğunu belirten Bakan Arslan, şöyle devam etti: “Siyasetçisiyle, yerel idarecisiyle, işadamıyla birlikte bir atak yaparsak, bu çok daha verimli sonuçlar doğuruyor. İçinden geçtiğimiz süreçte siyasi parti ayrımı gözetmeksizin milletimizin sergilediği dik duruş takdire şayan. Bunu gidip yurtdışında da anlatmak gerekiyor. Bu anlamda teşekkür ediyoruz. Dışarıda yanlış bir algı var. Siz bunu doğru anlatınca her şey değişiyor.”
 
Normale dönmek için elimizden geleni yapıyoruz
 
Bakan Arslan’ın ziyaretinden büyük mutluluk duyduğunu belirten İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, sanayicilerle birlikte yaptığı Polonya seyahati kapsamındaki temaslarının detaylarını paylaştı. Yatırım yapmak, yatırımcı çekmek ve ticari ilişkileri geliştirmek istediklerini belirten Başkan Kocaoğlu şöyle devam etti:
 
“Bu sene ülkece pek çok olumsuz olay yaşadık. Siyasetçisi, iş adamı, ekonomicisiyle, odalarımızla, sivil toplum örgütlerimizle birlikte normale dönüş için katkıda bulunmak istiyoruz ve bunu da elimizden geldiğince yapıyoruz. İzmir için yaptıklarınız, bugüne kadar bürokraside yaptıklarınız ve Bakan olarak da yapacaklarınız için sonsuz teşekkür ediyor ve yeni görevinizde başarılar diliyorum.”
 
Kocaoğlu Ankara'ya gidecek
 
Öte yandan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'nun Salı günü Ankara'ya çıkarma yapacağı öğrenildi. Belediye kaynaklarından edinilen bilgiye göre Ankara ziyareti boyunca projelerin masaya yatırılacağı ve hızla tamamlanması için gerekli görüşmelerin yapılacağı belirtildi.
 
 
 

Yayın Tarihi : 29.09.2016 : 12:30

Etiketler : haber    haberler    bakan    ahmet arslan    aziz kocaoğlu    izmir    ziyaret    burada kalmasın    ben tv    kanalben       


Yorumlar

1867
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN