Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Buca’da Sanat Kursları Başlıyor

Buca’da Sanat Kursları Başlıyor
Buca Belediyesi’nin ilçede yaşayan vatandaşların boş vakitlerini daha iyi değerlendirmelerini ve yeni hobiler kazanmalarını sağlamak amacıyla açtığı sanat kurslarında kayıtlar başladı. Buca Belediyesi, vatandaşların boş zamanlarını sanatla geçirmeleri için 12 farklı branşta ücretsiz kurs açtı.

 

Buca’da kış dönemi sanat kurslarının kayıtları başladı. İlçede hayata geçirdiği sanat etkinlikleri ile sanatı Bucalıların ayağına getiren Buca Belediyesi, vatandaşların boş zamanlarını sanatla geçirmeleri için 12 farklı branşta ücretsiz kurs açtı.
 
Zumbadan kemana, resimden tiyatroya kadar 7’den 70’e her yaştan Bucalının faydalanacağı kış dönemi sanat kursları Güzel Sanatlar ve Mesleki Eğitim Merkezi, Evka-1 Semt Evi, Çamlıkule Semt Evi ve Kadın Aktivite Merkezi olmak üzere ilçedeki dört merkezde düzenlenecek
.
Bale, bağlama, çocuk gitar, Türk sanat ve halk müziği koroları, çocuk keman, pop müzik korosu, halk oyunları, çocuk, gençlik ve yetişkin tiyatro,  çocuk resim, zumba ve dekoratif el sanatları kurslarının yer aldığı eğitimler 3 Ekim’de başlayacak. 
 
Tamamı alanında uzman eğitmenler tarafından verilecek ücretsiz kurslara katılmak isteyen vatandaşlar, bir adet vesikalık fotoğraf ve nüfus cüzdanları ile kurs merkezlerine başvuru yapabilir.
 

Yayın Tarihi : 29.09.2016 : 10:31

Etiketler : Bucada    Sanat    Kursları    Başlıyor    Bölge   


Yorumlar

1963
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN