Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Actor Club Sezonu Açtı

Actor Club Sezonu Açtı
İzmir Sahne Tozu Tiyatrosu bünyesinde kurulan Actor Club, 2016 - 2017 sezonu hazırlıklarına 26 Eylül 2016 akşamı yaptığı toplantı ile başladı.

 

Geçtiğimiz sezon Sahne Tozu Tiyatrosu Haldun Dormen Sahnesi'nde sergilenen Rus Gelir Aşka ve Savaş Baba başta oyunları olmak üzere birçok oyuna ve çalışmaya imza atan Actor Club, yeni sezonda yine farklı çalışmalara imza atacağının sinyallerini verdi.
 
Toplantı sonrasında konuşan Sahne Tozu Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni ve Actor Club Kurucu Başkanı Çağlar İŞGÖREN; geçtiğimiz sezonlarda gerek Sahne Tozu Tiyatrosu'na yaptıkları katkılar ve oyunları için Actor Club üyelerine teşekkür ederken, bu sezon Actor Club üyelerinin yeni çalışmalarını heyecanla beklediğini söyledi. 
 
Ayrıca Actor Club'ün artık Sahne Tozu Tiyatrosu bünyesindeki sahnelerden Fehmi İŞGÖREN Sahnesi'nde her hafta sahneye çıkacağını ekleyen İşgören, bu sayede Sahne Tozu Tiyatrosu ailesinin İzmirli sanatseverler için her hafta en az 4 gün sahneye çıkabilecek büyüklüğe eriştiğini müjdeledi.

Yayın Tarihi : 28.09.2016 : 15:10

Etiketler : haber    haberler    actor club    sahne tozu    tiyatro    çağlar işgören    haldun dormen    ben tv    kanalben       


Yorumlar

8068
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN