Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmir’de Fuhuş Operasyonu

İzmir’de Fuhuş Operasyonu
İzmir’de günübirlik kiralanan evlerde fuhuş yapıldığı bilgisi üzerine yapılan baskınlarda 7 kişi gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen zanlılardan 3’ü tutuklandı.

 

 
Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından İzmir genelinde 14 ayrı adrese eş zamanlı yapılan fuhuş operasyonunda 2’si kadın 7 kişi gözaltına alındı. Şüphelilerin fuhuş için, 2015 yılı Ekim ayından itibaren günübirlik kiralanan daireleri kullandıkları belirlendi. Günübirlik kiralanan bu dairelere kısa süreli olarak yerleştirilen kadınlara, fuhuş için erkekler yönlendirildiği anlaşıldı. Fuhuş yaptıran kişilerin, kadınların bir kısmına; mankenlik, stant mankenliği ajansı adı altında iş vaadiyle, sosyal paylaşım sitelerinden ulaştıkları saptandı. Bu ajansa iş başvurusu yaptığını sanan, özellikle ekonomik durumu kötü olan genç kızların, yüksek miktarda para teklifi ile tuzağa düşürüldüğü ve fuhuş batağına sürüklendikleri tespit edildi.
 
Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği’nde ifadeleri alınan 7 zanlı, işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevkedildi. Zanlılardan H.S. (21) ve Ç.B. (25) ifadeleri alındıktan sonra Cumhuriyet savcılığınca, B.G. (29) ve B.U. (23) isimli kadınlar da sulh ceza hakimliği tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Fuhuş yaptırdıkları belirtilen U.İ.(43), E.A. (34) ve S.G. (38) ise tutuklandı.
 
DHA

Yayın Tarihi : 28.09.2016 : 11:50

Etiketler : İzmirde    Fuhuş    Operasyonu    Bölge   


Yorumlar

3251
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN