Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ferzan Özpetek Evlendi

Ferzan Özpetek Evlendi
İtalya’da yaşayan Yönetmen ve Senarist Ferzan Özpetek, uzun yıllardır birlikte olduğu sevgilisi Simone Pontesilli ile evlendi.

 

 
Haftalık magazin dergisi Chi’nin aktardığına göre, Roma Belediyesi’nin konsey salonunda gerçekleşen nikaha, sadece çiftin çok yakın 15 kadar arkadaşı katıldı.
 
Özpetek ve Pontiselli’nin, özel hayatlarına saygı duyulmasını istediği ve bu gerekçeyle nikahın yapıldığı salona gazetecilerin alınmasını istemediği öğrenildi.
 
Chi dergisi, bugünkü edisyonunda nikaha ilişkin yayımlanan özel haberinde, çiftin belediye binası Campidoglio Sarayı’na girerken ve nikah sonrası bir motosikletle oradan ayrıldıklarını gösteren fotoğraflarını paylaştı. Motosikletin üzerindeki fotoğrafta, Özpetek’in arkasında oturan Pontiselli’nin elinde evlilik cüzdanı olduğu görülüyor.
 
Eşcinsel Birlikteliklerin Tanınması
 
İtalya’da eşcinsel birlikteliklerin hukuki olarak tanınmasını sağlayan medeni birliktelik yasası, geçen Mayıs ayında parlamentoda kabul edilmişti.
 
Ferzan Özpetek, İstanbul Kırmızısı’ndan sonraki eseri olan “Sen Benim Hayatımsın” adlı kitabını, 15 yıldır birlikte olduğu Simone Pontesilli’ye adamıştı.
 
Kitabında Roma’da geçirdiği 40 yılı, hayatına giren insanları anlatan Özpetek, bunun aynı zamanda bir aşk romanı da olduğunu söylüyordu.

Yayın Tarihi : 28.09.2016 : 11:22

Etiketler : Ferzan    Özpetek    Evlendi    Dış    Haberler    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8341
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN