Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bakan Arslan'dan Yoğun İzmir Programı

Bakan Arslan'dan Yoğun İzmir Programı
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan sabah saatlerinde geldiği kentte önemli projeleri yerinde inceleyecek, Valilik ve Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret edecek.

 

İzmir bir hafta içinde ikinci kez kabineden önemli bir ismi ağırlıyor.
 
Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin ardından Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan da kente geldi.
 
Bakan Ahmet Arslan’ı Adnan Menderes Havalimanı’nda İzmir Valisi Erol Ayyıldız, Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Sırrı Aydoğan, AK Parti İl Başkanı Bülent Delican, AK Parti İzmir Milletvekiller ve AK Partili başkanlar karşıladı.
 
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan’ın 2 günlük mesaisi yapımı devam eden Sabuncubeli Tüneli’nde yapacağı incelemeyle başlayacak. İzmir- İstanbul Otoyolu'nun İzmir ayağındaki çalışmalarının izleyecek Bakan Arslan ayrıca İZBAN'ın Selçuk aksı çalışmaları hakkında Tepeköy şantiyesinden bilgi alacak. Bakan Arslan Adnan Menderes Havalimanı’nda yapacağı incelemenin ardından günü Vali Ayyıldız’ı ziyaret ederek tamamlayacak. Arslan yarın da önce medya temsilcileriyle buluşup sonra da Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret ettikten sonra kentten ayrılacak.

Yayın Tarihi : 28.09.2016 : 11:20

Etiketler : haber    haberler    ahmet arslan    izmir    bakan    program    ulaştırma denizcilik ve haberlerşme    ben tv    kanalben       


Yorumlar

5816
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN