Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Arzu Kaprol Amerikan Basınında

Arzu Kaprol Amerikan Basınında
Ünlü Türk moda tasarımcısı Arzu Kaprol, ,CNN International yayın grubunun HLN kanalına konuk oldu. Geleceği düşünen tasarımcı olarak tanıtılan Kaprol, İlkbahar Yaz 2017 koleksiyonu Simurg ile moda-teknoloji birleşiminden oluşan koleksiyonlarından bahsetti.

 

 
Moda devlerinin yer aldığı New York Moda haftasında Türk moda tasarımcısı Arzu Kaprol, İlkbahar Yaz 2017 koleksiyonu Simurg ile CNN International yayın grubunun HLN kanalında, en çok seyredilen sabah programlarından biri olan Robin Meade ile Morning Express’e konuk oldu. New York’ta geçen hafta Marc Jacobs’ın da defile yaptığı Hammerstein Balo salonundan canlı yapılan programda Arzu Kaprol 4 dakika boyunca yayında kaldı ve yaklaşık 20 milyon kişi tarafından izlendi.
 
Geleceği düşünen tasarımcı olarak tanıtılan Arzu Kaprol, Yeni koleksiyonu ve geçtiğimiz yıllarda moda ve teknolojiyi birleştirdiği koleksiyonlarından bahsederken, özellikle akıllı ceket ve 3D yazıcı kullanılarak üretilen tasarımları üzerine soruları cevapladı.

Yayın Tarihi : 27.09.2016 : 20:39

Etiketler : Ünlü    Moda    Tasarımcısı    Arzu    Kaprol    Amerikan    Basınında    Dış    Haberler    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3685
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN