Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İstanbul Rallisi’nde Karşıyaka Rüzgarı

İstanbul Rallisi’nde Karşıyaka Rüzgarı
Karşıyaka Belediyesi, adına 37. İstanbul Rallisi’nde yarışan pilot Umut Fırat Yükselir ve co-pilot Ecem Çalık, Rc5 kategorisini ilk sırada bitirdi.

 

 
Türkiye Ralli Şampiyonası’nda sezonun 6. yarışı olan TÜYAP 37. İstanbul Rallisi, 45 otomobil ve 90 sporcunun katılımıyla gerçekleşti. Otomobil yarışlarında Karşıyaka Belediyesi’ni temsil eden pilot, müzisyen Umut Fırat Yükselir ile co-pilot, dizi oyuncusu Ecem Çalık; İstanbul Rallisi’nin de en iddialı ekipleri arasında yer aldı. Mücadeleleriyle nefes kesen Karşıyaka ekibi, Rc5 kategorisini birinci tamamladı.
 
Sanat alanındaki başarılarını otomobil sporlarına da taşıyan Yükselir ve Çalık, daha önce de önemli dereceler elde etmişti. Ekip; Yeşil Bursa, Ege ve Marmaris rallilerinde kategori ikincisi olmuştu. Ayrıca, Karşıyakalı tanınmış oyuncu Ecem Çalık, Ege Rallisi’nde ’En Hızlı Kadın Co-Pilot’ ödülünü alırken, Marmaris Rallisi’nde de Bayan Co-Pilotlar klasmanında ikinci sırada yer almıştı.
 
AKPINAR’DAN TEBRİK
 
Genç ve başarılı ekibi tebrik eden Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, "Otomobil sporlarında kısa sürede önemli başarılar elde ettik. Umut Fırat Yükselir ve Ecem Çalık’ı hem Karşıyakamızı hem de belediyemizi başarıyla temsil ettikleri için kutluyor, yaşattıkları gurur için teşekkür ediyorum. Karşıyakamızı her branşta olduğu gibi otomobil sporlarında da markalaştırmak için çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Yayın Tarihi : 27.09.2016 : 11:00

Etiketler : İstanbul    Rallisinde    Karşıyaka    Rüzgarı    Bölge   


Yorumlar

9575
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN