Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Genel Sekreterlik Makam Odasının Sahibi Değişti

Genel Sekreterlik Makam Odasının Sahibi Değişti
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nin, emekli olan Pervin Şenel Genç’ten boşalan Genel Sekreterlik kadrosuna vekaleten atadığı Genel Sekreter Yardımcısı Buğra Gökçe, Genç’in boşalttığı ikinci kattaki Genel Sekreterlik odasına taşındı.

 

 
 
Büyükşehir Belediyesi bürokrasisinin tepesinde ağustos ve eylül aylarında taşlar yerinden oynadı. Başkan Kocaoğlu önce, emeklilik öncesi izne ayrılan Pervin Şenel Genç’in yerine vekalet etmesi içen görevi Genel Sekreter Yardımcısı Buğra Gökçe’ye verdi. Genel Sekreterlik için Gökçe gibi adı geçen Genel Sekreter Yardımcısı Erhan Bey Başkan Kocaoğlu’nun bu görevlendirmesi sonrası önce istifa sinyali verdi, ardından yıllık izne çıktı. Genç’in 10 Eylül’den itibaren yaş haddinden emekli olmasının ardından Genel Sekreterlik kadrosu da boşaldı. Boşalan bu kadroya vekalet etmesi için yine Buğra Gökçe görevlendirildi.
 
Kocaoğlu, Genel Sekreterlik kadrosundan emekli olan Pervin Şenel Genç’i, şirketler koordinatörü olarak görevlendirdi. Genç, Başkanlığın üzerinde ikinci katta yeralan Genel Sekreterlik makam odasını boşalttı. Belediye binasının altıncı katındaki, eskiden Genel Sekreter Yardımcısı odası olarak kullanılan yere taşındı. Genel Sekreter Gökçe, 26 Eylül’e kadar Genel Sekreterlik görevini, Genel Sekreter Yardımcılığı makam odasının bulunduğu Halkapınar’daki Büyükşehir Belediylesi Ek Hizmet binasından yürüttü. Genç, hafta sonu yapılan düzenlemelerden sonra 26 Eylül’den itibaren Genel Sekreterlik odasına taşındı.

Yayın Tarihi : 27.09.2016 : 08:48

Etiketler : Genel    Sekreterlik    Makam    Odasının    Sahibi    Değişti    Bölge   


Yorumlar

9486
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN