Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Aydın’a Şehit Ateşi Düştü

Aydın’a Şehit Ateşi Düştü
Şırnak’ta yol kontrolünü sağlayan askeri time PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen saldırıda şehit olan 23 yaşındaki uzman çavuş Süleyman Güneri’nin Aydın’ın Çine İlçesi’ndeki baba ocağına ateş düştü.

 

Şırnak’taki Jandarma Komando Taburu’nda görevli olan şehit Uzman Çavuş Süleyman Güneri’nin Çine’ye bağlı kırsal Mutaflar Mahallesi’ndeki baba ocağına acı haber ulaştı. Aydın İl Jandarma Komutan Yardımcısı Albay Murat Kılıç, Çine Kaymakamı Özkan Demir, CHP’li Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Çine İlçe Garnizon Komutanı Yüzbaşı Soydan Hekim, Çine Merkez Karakol Komutanı Üsteğmen Gökhan Göker ve Çine Müftü Yardımcısı Yahya Ofşin oğullarının şehit olduğu haberini çiftçilik yapan babası Ramazan Güneri ve annesi Saliha Güneri’ye verdi. Jandarma Özel Harekat’ta görevli iki yıllık uzman çavuş olan Güner’in baba evinin önünde sağlık ekipleri hazır bekletildi. Eve Türk bayrakları asılırken, Güneri’nin şehit olduğu haberini alan yakınları, komşuları ve sevenleri babaevine akın etti.
 
Ailenin altı çocuğundan biri olan şehit uzman çavuş Güneri’in kardeşi Tayfun Güneri’nin de vatani görevini yaptığı, terhisine 35 gün kaldığı belirtildi.

Yayın Tarihi : 26.09.2016 : 19:35

Etiketler : Aydına    Şehit    Ateşi    Düştü    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5219
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN