Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmir'de Gıda Denetimine Takviye

İzmir'de Gıda Denetimine Takviye
İzmir’de gıda denetim çalışmalarının kalitesinin artırılması amacıyla, araç envanterine 2 yeni araç daha ilave edildi. İzmir İl Müdürlüğü Döner Sermaye Saymanlığı bütçesinden satın alınan 5+1 panel araçlar, frigofrik donanım ve modern ekipman kapasitesine sahip.

 

 
Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğünün “Resmi Kontrol, Gıda ve Yem Numunesi Alma Hizmetlerinin İyileştirilmesi Projesi" kapsamında alınan araçların teslim töreni İl Müdürlüğünde yapıldı.
 
Bornova ve Konak İlçelerinde hizmet verecek araçların anahtarlarını İzmir İl Müdürü Ahmet Güldal İlçe müdürlerine bizzat teslim etti. Güldal, “Bugün gıda denetim çalışmalarımıza katkı sağlamak amacıyla araç envanterimize 2 yeni araç daha katılıyor. Tam donanımlı olan bu araçlar, -18 ve +4 C dereceli soğutma dolapları ve teknik ölçüm cihazlarıyla, gıda denetiminin daha dikkatli daha kayıt altında daha izlenebilir daha sağlıklı bir şekilde yürütülmesini temin edecek.
 
Denetimlerde alınan numunelerin laboratuvarlara daha güvenli ve sağlıklı bir şekilde ulaştırılmasını sağlayacak. Bornova ve Konak ilçelerinde hizmet verecek bu araçlarla gıda denetim görevlilerinin performanslarının ve hizmet kalitelerinin yükseleceğine inanıyorum" dedi.

Yayın Tarihi : 23.09.2016 : 10:50

Etiketler : Gıda    Denetime    İki    Araç    Daha    Eklendi    Bölge   


Yorumlar

8699
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN