Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Karşıyaka'da Büyülü Gece

Karşıyaka'da Büyülü Gece
Karşıyaka Belediyesi Oda Orkestrası (KODA), yeni sanat sezonunu muhteşem bir konserle karşıladı. Şef Oğuzhan Kavruk’un yönettiği orkestrada Kerem Görsev Trio sahne aldı. Salonu tıklım tıklım dolduran sanatseverler, unutulmaz bir gece yaşadı.

 

Bir ilçe belediyesi tarafından kurulan kadrolu ilk orkestra olma özelliğini taşıyan Karşıyaka Belediyesi Oda Orkestrası, yeni sezona ‘merhaba’ dedi. Atakent’teki Hikmet Şimşek Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen konseri, Şef Oğuzhan Kavruk yönetti. KODA ile birlikte ünlü piyano sanatçısı Kerem Görsev, kontrbasta Kağan Yıldız ve davulda da Ferid Odman sahne aldı. Yaklaşık iki saat süren konser, salonu dolduran yüzlerce sanatsevere, unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı. Konser sonunda sanatçılara çiçek verildi. Kerem Görsev, konser sonunda albüm kapaklarını imzaladı.
 
TÜRKİYE’NİN EN İYİLERİ ARASINDAYIZ
 
Karşıyaka Belediye Başkanvekili Süha Barlak “Belediye Başkanımız Hüseyin Mutlu Akpınar’ın öngörüsü ile kurulan Oda Orkestramız, kısa sürede Türkiye’nin en iyi sanat yuvalarından biri haline geldi. Gençlerimize sanat ruhu aşılarken, dünyaca ünlü sanatçıları sahnelerimizde ağırlamanın da mutluluğunu yaşıyoruz. Salonu dolduran vatandaşlarımıza teşekkürler” dedi.
 
“10 EKİM’DE BULUŞALIM”
 
KODA, 10 Ekim Pazartesi akşamı da dünyaca ünlü Şef Rengim Gökmen'in yönetiminde muhteşem bir konser verecek. Hikmet Şimşek Sanat Merkezi’ndeki konserin solisti ise ünlü Piyanist Gülsin Onay olacak.
 

Yayın Tarihi : 23.09.2016 : 11:00

Etiketler : haber    haberler    büyülü gece    kerem görsev    karşıyaka    konser    ben tv    kanalben       


Yorumlar

3780
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN