Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Angelina Jolie Brad Pitt'ten Boşanıyor

Angelina Jolie Brad Pitt'ten Boşanıyor
ABD'li ünlü oyuncu Angelina Jolie, Brad Pitt'ten boşanmak için dava açtı.

 

ABD'li yıldız Angelina Jolie, kendisi gibi oyuncu olan eşi Brad Pitt'ten boşanıyor. Çiftin boşanmasına, Fransız aktris Marion Cotillard'ın sebep olduğu öne sürülüyor.
 
Ünlü magazin sitesi TMZ'nin haberine göre, 41 yaşındaki Jolie, 52 yaşındaki Brad Pitt'ten boşanmak için dava açtı.
 
 
2004 yılında birlikte olmaya başlayan çift, Ağustos 2014'te Fransa'da evlenmişti.
 
 
Jolie-Pitt çiftinin üçü biyolojik, üçü de evlatlık olmak üzere altı çocuğu bulunuyor. Boşanma davası açan Jolie'nin altı çocuğunun velayetini istediği öğrenildi.
 
Bir süre önce, Pitt’in, eşini 40 yaşındaki Fransız aktris Marion Cotillard ile aldattığı yazılmıştı.
 
TMZ yıldız oyuncu Jolie'nin Pitt'ten; alkol, marihuana ve öfke kontrolü gibi konulardaki sorunları nedeniyle boşanmak istediğine dair iddialar da olduğunu ancak bu duyumların teyit edilemediğini belirtti.
 
 
Cotillard, ünlü Fransız şarkıcı Edith Piaf'ı canlandırdığı 2007 yapımı "La môme" (Kaldırım Serçesi) filmiyle "En İyi Kadın Oyuncu" dalında Oscar kazanmıştı.
 
 
 
Fransız aktrisin Paris'teki ailesine yakın bir kaynak ise Daily Mail gazetesine yaptığı açıklamada, Jolie-Pitt çiftinin boşanmasına neden olduğu sürülen Cotillard'ın 43 yaşındaki aktör Guillaume Canet ile ilişkisinin sürdüğünü söyledi. Kaynak, "Bunlar Marion'ın duymak istemediği iddialar. Guillaume'u Brad ile aldattığına dair iddialar onu kesinlikle yıkacaktır" dedi.
 
 
2007 senesinden beri birlikte olan ancak evlenmeyen Cotillard-Canet çiftinin Marcel adında beş yaşında bir çocuğu bulunuyor.
 
 
Brad Pitt ve Marion Cotillard'ın başrollerinde oynadığı "Allied" filmi Kasım ayında vizyona girecek. Pitt ve Cotillard, 1942 yılında geçen filmde, bir Alman yetkiliyi öldürmek için görevlendirilen ve daha sonra birbirlerine aşık olarak evlenen iki suikastçıyı canlandırıyor.
 
 
Filmin senaryosu, Jolie-Pitt çiftinin aşk öyküsünü de akıllara getirdi. 2005 yapımı "Mr and Mrs Smith" filminde, evli bir suikastçı çifti oynayan ikili, sette birbirlerine aşık olmuş ve Pitt kısa süre sonra da o dönemki eşi Jennifer Aniston'dan boşanmıştı.
 
New York Post'un haberine göre, aldatıldığından şüphelenen Jolie, Pitt'i "Allied" filminin setinde takip etmesi için özel dedektif dahi tuttu. Gazeteye konuşan bir kaynak, "Brad'in sette Marion ile takıldığından şüpheleniyordu. Ve öyle de olduğu anlaşıldı. Bu da bardağı taşıran son damla oldu" dedi.
 
 
Brad Pitt'e boşanma davası açan Angelina Jolie, daha önce ünlü aktörler Jonny Lee Miller ve Billy Bob Thornton ile evlilik yaşamıştı.
 
 
Pitt ise 2000 yılında evlendiği aktris Jennifer Aniston'dan beş sene sonra boşanmıştı.
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 21.09.2016 : 11:00

Etiketler : ABD\'li    ünlü    oyuncu    Angelina Jolie    Brad Pitt    Jennifer Aniston    Mr and Mrs Smith    Marion Cotillard   


Yorumlar

4901
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN