Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İş Dünyası Sığacık’ta Balık Tutacak

İş Dünyası Sığacık’ta Balık Tutacak
İzmir’in Seferihisar İlçesi Sığacık Mahallesi’nde düzenlenecek Turkcell Platinum Teos Uluslararası Balıkçılık Turnuvası kapsamında balıkçılık tutkunu işadamları oltalarıyla büyük balık avına çıkacak.

 

 
Seferihisar Belediyesi ve Teos Marina’nın ev sahipliğinde düzenlenecek Turkcell Platinum Teos Uluslararası Balıkçılık Turnuvası’nda katılımcılar tekneleriyle Sığacık sularına açılarak oltalarıyla büyük balık avına çıkacak. Türkiye’nin ve dünyanın farklı yerlerindeki balıkçılık turnuvalarına büyük ilgi gösteren iş adamları, 22- 25 Eylül 2016 tarihlerinde Seferihisar’a bağlı Sığacık açıklarında buluşacak.
 
Açık deniz balıkçılığının ustaları Murat İyriboz ve Elvio Pennetti tarafından düzenlenen turnuvaya çok sayıda işadamı kayıt yaptırırken kazananı ise 30 bin TL’lik büyük ödülün beklediği bildirildi. Turnuvanın ilk günü olan 22 Eylül Perşembe, tekneler Sığacık’a giriş yaparak Teos Marina’ya yerleşecek. Ertesi gün yarışma kayıtlarının tamamlanmasının ardından turnuvaya katılacaklara yarışma kuralları açıklanacak ve yarışma alanının tanıtımı yapılacak. 24-25 Eylül günleri saat 07.00’de denize açılacak ekiplerin oltalarını saat 15.30’da sudan çıkarması gerekiyor. Marinaya dönen teknelerden çıkan balıklar tartıldıktan sonra hakem kararları açıklanacak. Turnuvanın son günü olan 25 Eylül Pazar akşamı kazananlar için bir ödül töreni ve kutlama yemeği düzenlenecek.
 
Turnuvaya ev sahipliği yapacak Seferihisar’ın CHP’li Belediye Başkanı Tunç Soyer, "Uzun zamandır ilçemizde olmasını istediğimiz bir organizasyondu. Seferihisar’da ilk kez gerçekleşecek bu turnuva. Bu keyifli ve iddialı turnuvayı burada yapmamıza öncülük eden Murat İyriboz ve Elvio Pennetti’ye çok teşekkür ediyorum. İş dünyasının usta balıkçıları bereketli Sığacık Körfezi’yle tanışacak ve umuyorum bir daha buradan vazgeçemeyecek. Şimdiden tüm katılımcılara rastgele diyorum" dedi.

Yayın Tarihi : 21.09.2016 : 10:19

Etiketler : İş    Dünyası    Sığacıkta    Balık    Tutacak    Bölge   


Yorumlar

1511
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN