Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Tarkan'dan Seyircilere Fırça

Tarkan'dan Seyircilere Fırça
Megastar Tarkan’ın Expo 2016 Antalya’da verdiği ikinci konserini 15 bini aşkın hayranı izledi. Tarkan, hayranlarının cep telefonlarıyla çekim yapması yerine konserin keyfine varmalarını istedi.

 

Antalya’nın evsahipliğinde 22 Nisan’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılan ve Türkiye’nin ilk Expo’su Expo 2016 Antalya’da bu gece megastar Tarkan sahneye çıktı.
 
 
Tarkan, Antalya’nın ‘Çiçek ve Çocuk’ temasıyla 'Gelecek Nesiller İçin Yeşil Bir Dünya' sloganıyla botanik dalında düzenlenen Expo 2016 Antalya’nın Kır Aktivite Alanı’nda sevenleriyle ikinci kez buluştu. 15 bin kişilik alanın hınca hınç dolduğu konseri, birçok kişi de konser alanı dışından izledi.
 
 
Cep Telefonlarından Şikayet Etti
 
Tarkan, konserine yeni albümünün çıkış parçası 'Cubba' ile başladı. Konserde, basın mensuplarının sadece ilk şarkı boyunca görüntü almasına ve fotoğraf çekimine izin verildi.
 
 
Konserine 'Gül Döktüm Yollarına' adlı şarkıyı söyleyerek devam eden Tarkan, eski albümlerinden de birçok şarkıyı seslendirdi. Konser boyunca binlerce hayranı sanatçıyı cep telefonu kameralarıyla kaydetti.
 
Hayranlarına görüntü almak yerine konsere adapte olmalarını söyleyen Tarkan, "Cep telefonuyla uğraşmaktan konserin keyfine varamıyorsunuz. Cep telefonu çıktı, bozuldu. Cep telefonlarını bırakın ve konserin keyfini çıkarın" dedi.
 
 
Yaklaşık 2 saat sahnede kalan sanatçı, eski ve yeni şarkılarıyla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 19.09.2016 : 10:07

Etiketler : tarkan    seyirci    Megastar Tarkan    Expo 2016 Antalya    konser    şarkıcı    Gül Döktüm Yollarına   


Yorumlar

7546
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN