Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Belediye ve Üniversiteden Eğitim Protokolü

Belediye ve Üniversiteden Eğitim Protokolü
Karşıyaka Belediyesi ve Yaşar Üniversitesi, eğitim, kültür, sanat ve turizm konularında yürüttükleri ortak projelere eğitim konusunu da ekledi. Karşıyaka Belediyesi ile Yaşar Üniversitesi arasında lisansüstü programları işbirliği protokolü imzalandı.

 

Yaşar Üniversitesi Selçuk Yaşar Kampüsü’nde gerçekleştirilen törende, Rektör Prof. Dr. Cemali Dinçer ve Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar protokolü imzaladı. Yerel yönetimlere yönelik gerçekleştirilen işbirliği ile Karşıyaka Belediyesi çalışanları ve yakınları, uzmanlık alanları ile ilgili yüksek lisans ve doktora eğitimlerini Yaşar Üniversitesi’nde yapabilecek. Bugüne kadar Karşıyaka Belediyesi ile birçok ortak proje geliştiren Yaşar Üniversitesi, belediye personeline akademik destek de sağlamış olacak.
 
BELEDİYE ÇALIŞANLARININ YAKINLARINA LİSANSÜSTÜ EĞİTİM FIRSATI
Başkan Akpınar, "Karşıyaka’yı kültür, sanat, spor ve turizmde marka kent yapmak için mücadele ediyoruz. Bugüne kadar örnek projeleri hayata geçirdik. Hedeflerimize bir bir ulaşırken, Yaşar Üniversitesi ile kente yönelik faaliyetlerde işbirliklerine imza atmıştık. Şimdi de çalışanlarımıza lisansüstü eğitim yapma fırsatı sunmayı hedefledik. Belediye çalışanları ve yakınları, yüksek lisans ile doktora programlarından faydalanabilecek" diye konuştu.
 
"İZMİR, BİR ÜNİVERSİTELER KENTİ"
Rektör Prof. Dr. Cemali Dinçer ise "İzmir’e yakışan bir işbirliği yaptık. İzmir, bir üniversiteler kenti. Bu noktada belediyeler ile işbirliği yapmak, belediye personeline akademik destek vermek çok önemli. Bu işbirliğinin İzmir’in kentin geleceğine, kentin yaşam kalitesine önemli katkılar yaratacağını düşünüyorum" dedi.

Yayın Tarihi : 18.09.2016 : 10:20

Etiketler : Belediye    Lisansüstü    Eğitim    Protokolü    Bölge   


Yorumlar

3010
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN