Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bal-Kes Sms Kampanyası Başlattı

Bal-Kes Sms Kampanyası Başlattı
PTT 1. Lig’de sezon başında maddi sıkıntılar nedeniyle zor günler geçiren Balıkesirspor’a destek için SMS kampanyası başlatıldı.

 

Balıkesirspor’un resmi internet sitesindeki duyurusunda, "Balıkesirsporumuz yaşadığı maddi sıkıntılar yüzünden SMS kampanyası düzenleme kararı almıştır. Taraftarlarımız, BALIKESIRSPOR yazıp 4026’a SMS göndererek sevdalısı olduğu kırmızı-beyaz renklere katkı sağlayabilir. Kampanya yalnızca Türkcell aboneleri için geçerli olup, SMS ücreti olarak 5 TL uygun görülmüştür. Balıkesirspor’a gönül veren bütün herkesi bu kampanyaya davet ediyor, katkılarını bekliyoruz" denildi. 
 
FUTBOLCULAR ART NİYETLİ DEĞİL
 
Balıkesirsporlu futbolcuların dün antrenmana çıkmamasından sonra bu gün basın toplantısı düzenleyen Teknik Direktör Reha Erginer, futbolcuların takımı yönetimi yıpratmak için böyle bir eyleme girişmediğini, aksine Türkiye’deki tüm kulüplerin ortak sorunu olan kaynak eksikliğine dikkat çekmek olduğunu söylemişti. Balıkesirspor Kulübü Başkanı Feyyaz Çiftçi de maddi sıkıntı içinde olduklarını futbolcuların art niyet taşımadıklarını, özveri ile futbol oynadıklarını ifade etmişti.

Yayın Tarihi : 15.09.2016 : 20:12

Etiketler : Bal-Kes    Sms    Kampanya   


Yorumlar

8931
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN