Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bozcaada’da Bayram Tatilinde Dopdolu

Bozcaada’da Bayram Tatilinde Dopdolu
Çanakkale’nin Kuzey Ege Denizi’ndeki turizm cenneti Bozcaada, Kurban Bayramı tatilinde yine doldu. Özellikle dün ve bugün büyük bir kalabalık yaşanan adada, tatilciler, güzel havayı da fırsat bilerek, deniz sezonunun son günlerinin tadını çıkardı.

 

Kurban Bayramı tatili nedeniyle Bozcaada’daki tüm otel ve pansiyonlar doldu. Ancak daha önceki bayramlarda olduğu gibi bu kez adada izdiham yaşanmadı. Turistik tesisleri dolduran tatilcilere ilave olarak bayramın üçüncü ve dördüncü günü günübirlik gezmeye ve denize girmeye gelenlerle birlikte daha da kalabalıklaşan Bozcaada da, en gözde mekan yine dünyaca ünlü Ayazma Plajı oldu. Eylül ayının ortasında tatilciler, güzel havayı da fırsata çevirip denize girdi, eğlendi. Yaz sezonunun da hemen hemen son günlerinin tadını çıkardı.
 
Ayazma Plajı’na talebin yoğun olması nedeniyle ada merkezinden bu noktaya ulaşımı sağlayan minibüs sırasında da uzun kuyruklar oluştu. Akşam saatlerinde ise ada merkezinde yaya olarak gezintiye çıkan vatandaşlar kalabalık bir görüntü oluşturdu. Ayazma Plajı’nda denize giren vatandaşlar, daha önceki bayramlara oranla daha sakin olan koyun tadını çıkarttı.
 
Hafta sonuna kadar Bozcaada’ya tatil için talebin devam etmesi beklenirken, önümüzdeki pazartesi günü okulların açılacak ve yaz tatilini sona erecek olması nedeniyle tatil için adada bulunanların aynı anda dönüşe geçmesiyle birlikte Bozcaada’dan Geyikli’ye feribot sırasında uzun araç kuyruklarının oluşabileceğini belirten yetkililer uyardı.

Yayın Tarihi : 15.09.2016 : 17:36

Etiketler : Bozcaada    Bayram    Tatil   


Yorumlar

1615
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN