Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Trump: “Kendimi 30 Yaşında Hissediyorum”

Trump: “Kendimi 30 Yaşında Hissediyorum”
ABD’de seçim öncesi liderlerin sağlık durumu tartışma konusu oldu. Cumhuriyetçi Parti’den aday olan Donald Trump ise tartışılan ve merak edilen sağlık kontrollerinin sonuçlarını, ABD’de yaşayan ünlü Türk asıllı doktor Mehmet Öz’ün programında açıkladı. Programdan kısa bir tanıtım bölümünün yayınlandı, programın tamamı ise Amerikan Fox kanalının gündüz kuşağında yayınlanacak.

 

Başkan adayı Hillary Clinton’a zatürre teşhisinin konmasının ardından Clintonun doktorundan da, “başkanlık görevini yerine getirmesine mani olacak bir sağlık sorununun olmadığı” açıklaması geldi.
 
Donald Trump ise ülkede bir çok izleyiciye sahip Ünlü “Dr. Oz Show’a katılarak bir hafta öncesinde yaptırdığı test sonuçlarını gösterdi. Dr. Mehmet Öz’ün “70 yaşındasınız, kendinizi başkanlık için dayanaklı hissediyor musunuz?” sorusuna Reagan’dan örnek vererek cevap verdi. Trump, “Ronald Reagan ile tam da aynı yaşlardayım ve Hillary benden bir yaş daha genç. Yaşam biçimime bakarak ifade ediyorum ki şu an kendimi, 30 yaşımdaki kadar iyi hissediyorum”
 
Trump programın ilerleyen saatlerde yayınlanacak bölümünde ise ayrıntılı sağlık raporlarını açıklayacak.

Yayın Tarihi : 15.09.2016 : 13:34

Etiketler : Trump    Kendimi    Yaşında    Hissediyorum    Dış    Haberler    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2812
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN