Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


KOSBİ Çevre Dostu Sanayileşmenin Öncüsü

KOSBİ Çevre Dostu Sanayileşmenin Öncüsü
İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi, (KOSBİ) arıtma tesisi, güneş enerji santrali ve baraj yatırımları ile Türkiye’ye önderlik yaparken, çevre dostu sanayileşmenin de en iyi örneğini veriyor. KOSBİ kurumsal yayın organı KOSBİ Aktüel’in dördüncü sayısı okuyucuyla buluştu.

 

İlk üç sayısı,hükümet temsilcilerinden bürokratlara, yerel yöneticilerden sanayicilere kadar toplumun her kesiminde takdirle karşılanan KOSBİ Aktüel’in dördüncü sayısında,KOSBİ’nin her çalışmasında önemle üzerinde durduğu ’Yenilenebilir Enerji ve Çevre’ konusu kapağa taşındı.
 
Birbirinden farklı konu ve yazıların yer aldığı dergide, KOSBİ’nin doğayı korumaya yönelik yürüttüğü dev projelerinin detayları aktarılıyor. 4 milyon liralık yatırım bedelinin 1,5 milyon liralık kısmının İzmir Kalkınma Ajansı’ndan sağlanan arıtma tesisinin 2. Etap çalışmalarının yanı sıra bittiğinde Kemalpaşa’nın bir numaralı tarım ürünü olan zeytin ve kiraz üreticisine can suyu olacak Yiğitler Barajı ve arıtma tesisinde 500 kWh’lık elektrik üretimi sağlayan güneş enerjisi santralının gelişimiyle ilgili bilgiler bulunuyor.
 
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin sanayicilere teşvik müjdesi verdiği özel röportajı bulunan KOSBİ Aktüel’in son sayısında, bölgede faaliyet gösteren iş adamı Aytekin Öztaş’ın sıfırdan zirveye taşıdığı firmasının hikayesi ve Bölgenin en büyük markalarından Ege Seramik ile bölgede yer alan İbrahim Polat Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Polat tecrübelerini aktarıyor.

Yayın Tarihi : 15.09.2016 : 10:17

Etiketler : Kosbi    Çevre    Dostu    Sanayileşmenin    Öncüsü    Bölge   


Yorumlar

5902
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN