Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Buca Belediyesi Mutfak Tüpü Veriyor

Buca Belediyesi Mutfak Tüpü Veriyor
Buca Belediyesi, Bucalılar’ın hayatına dokunup, yaşamlarını kolaylaştırmak için çalışmalarına devam ediyor. ’Mali durumu yerinde olmayan, ihtiyaç sahibi Bucalılar’ın evinde kaynayan bir tenceresi olsun, yuvalarından aş kokusu eksik olmasın’ diyerek harekete geçen Buca Belediyesi’nin "Ocaklar Sönmesin, Tencereler Kaynasın" projesi, yoğun ilgi gördü.

 

Buca Belediyesi’nin, "Ocaklar Sönmesin, Tencereler Kaynasın" diyerek başlattığı, 1500 aileye 4 ayda bir 12 kg’lık mutfak tüpü dağıtım kampanyası ile yüz güldürmeye devam ediyor.
 
Proje kapsamında Buca Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’ne başvurup, ücretsiz tüp kartını alan dar gelirli vatandaşlara 4 ayda bir 12 kg’lık mutfak tüpü desteği veriliyor. Tüpleri bitince bayiyi arayan vatandaşlar, kartlarını göstererek tüpünü alabiliyor. Yetkili bayii tarafından evlerine getirilen tüpler, güvenli bir şekilde takılıp kontrol edildikten sonra teslim ediliyor. "Ocaklar sönmesin, tencereler kaynasın" kampanyasından yararlanan vatandaşlardan biri de Mecbure Kara. 16,13 ve 12 yaşlarında üç çocuğuyla yaşam mücadelesi veren Mecbure Kara zor günlerinde verdiği destek ve geliştirdiği projeler için Buca Belediyesi’ne teşekkür etti. Kampanyadan yararlanmak isteyen ihtiyaç sahipleri 439 1010’dan 1226’ya başvurabilecekleri bildirildi.

Yayın Tarihi : 15.09.2016 : 10:17

Etiketler : Buca Belediyesi    Mutfak Tüpü   


Yorumlar

6396
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN