Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Melis Fırat 'Çakal' ile Çok İddialı

Melis Fırat 'Çakal' ile Çok İddialı
İzmirli genç popçunun ilk single çalışması Çakal, tüm dijital platformlarda yerini aldı. Dev kadroyla çalışan Fırat, “ Rakiplerimiz güçlü evet, ama bende dişli bir rakibim” dedi.

 

Türk Pop Müziğinin İzmirli yeni ve renkli ismi Melis Fırat’ın ilk single çalışması “Çakal” DMC Müzik Yapım etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı. Ege Üniversitesi Devlet Klasik Türk Müziği mezunu genç şarkıcı Melis Fırat’ın çıkış şarkısı Çakal'ın söz ve müziği Beyza durmaz, Ali Cem Çehreli ve Canan Sezgin’e, şarkının düzenlemesi ise başarılı aranjör Turaç Berkay Özer’e ait. Hareketli ve güçlü yapısı ile dikkat çeken şarkının video klibi de oldukça hareketli ve kalabalık bir cast ekibi ile çekildi.

DEV KADROYLA ÇALIŞTI
40 kişilik bir ekibin görev aldığı video klip çekimleri, kundura fabrikasın da ünlü klip yönetmeni Tamer Aydoğdu tarafından tamamlandı. Klipteki sempatik tavırlarıyla dikkat çeken ve güzelliğiyle göz dolduran genç popçu Melis Fırat, “Şarkımız kısa sürede çok sevildi. Harika bir ekip ile çalışıyorum. Biz gelen tepkilerden çok mutluyuz. Rakiplerimiz güçlü evet, ama bende dişli bir rakibim” diyerek yaptığı iş ile iddialı olduğunu belirtti.

Yayın Tarihi : 15.09.2016 : 09:29


Yorumlar

4177
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN