Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Akpınar'dan En Anlamlı Ziyaret

Akpınar'dan En Anlamlı Ziyaret
Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, 15 Temmuz'daki darbe girişiminin simge isimlerinden olan ve darbecilere sıktığı kurşunlarla 'kalkışmanın' seyrini değiştiren Demokrasi Şehidi, Astsubay Ömer Halisdemir'in Niğde'deki kabrine gitti, dualar okudu. Başkan Akpınar daha sonra şehidin babası Hasan Hüseyin Halisdemir'i de evinde ziyaret ederek acısını paylaştı.

 

ÜLKENİN KADERİNİ DEĞİŞTİRDİ
Başkan Akpınar "Şehidimiz Ömer Halisdemir, 15 Temmuz gecesi yaşanan 'kalkışma' sırasında, darbecilere sıktığı kurşunla, darbeye siper olmuş ve belki de bir ülkenin kaderini değiştirmiştir. Yokluğundaki ilk bayramda, kabrini ziyaret ettik, dualar okuduk. Böyle kahraman bir evlat yetiştiren babası Hüseyin Amcamızın da elini öptük, acısını paylaştık. Bu ülke kolay kurulmadı. Tarihin her döneminde ihanetler gördük, acılar yaşadık ancak sağduyulu vatandaşlarımız, kahraman gazilerimiz ve şehitlerimiz sayesinde dimdik ayaktayız. Vatanımıza sonsuza kadar sahip çıkacağız" dedi.
 
 
BİR EVLADIM GİTTİ, BİNLERCE OLDU
Şehidin babası Hasan Hüseyin Halisdemir de Başkan Akpınar'ın ziyaretinden mutluluk duyduğunu ifade etti. Baba Halisdemir "Evladımı vatana kurban verdim ama görüyorum ki binlerce evladım oldu. Acımızı paylaşan ve yanımızda olanlar sağolsun. Bu vatanın böyle birliğe ihtiyacı var. Başkan Akpınar'ın ziyareti bu yüzden anlamlı ve değerli. Çok teşekkür ediyorum" dedi.

Yayın Tarihi : 13.09.2016 : 10:04


Yorumlar

8231
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN