Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'El Değmemiş Aşk'ın İzmir Galası Yapıldı

'El Değmemiş Aşk'ın İzmir Galası Yapıldı
BKM yapımı ’El Değmemiş Aşk Filmi’nin galası, İzmir’in yeni yaşam alanı MaviBahçe’de gerçekleşti. Filmin yönetmeni Umut Kırca ve oyuncular Emre Karayel, Ceren Moray, Begüm Kütük Yaşaroğlu ve Ececan Gümeci İzmirli sinemaseverler tarafından büyük coşkuyla karşılandı.

 

 
 
 
İzmirlilerin büyük ilgi gösterdiği BKM Ege Bölge Temsilcisi Dev Ajans organizasyonuyla gerçekleşen gala, Mavibahçe Cinemaximum’da gerçekleşti. Sinemaya uzun bir kırmızı halı seramonisi ile, alkışlar eşliğinde giren oyuncular, İzmirliler’in sevgi seliyle karşılaştı. Yönetmen Kırca ve oyuncular, İzmirli sinamaseverler ile uzun süre sohbet etti, özçekim yaptı. Filmi Kurban Bayramı’na yetiştirmek için çok çalıştıklarını belirten Yönetmen Umut Kırca; “Güzel bir film yaptık ve bayrama yetiştirmeye çalıştık, umarız siz de beğenirsinizö dedi. Çok heyecanlı olduğunu belirten genç oyuncu Ceren Moray ise “Burada olmaktan çok heyecanlıyız. Film hepimizin bebeği gibi. Tadı damağınızda kalacak bir film yaptık, güzel bir masal izleyeceksiniz" diye konuştu.
 
“İLK DEFA KENDİ MEMLEKETİMDE BÖYLE BİR ATMOSFERİ AİLEMLE YAŞIYORUM"
 
İzmirli oyuncu Begüm Kütük Yaşaroğlu ailesinin de seyirciler arasında bulunmasından heyecan duyduğunu belirterek, "Dizlerimin bağı çözüldü, İzmirliyim ben. İlk defa kendi memleketimde seyirci karşısına çıkıyorum ve annem, babam, teyzem tüm ailem burada. İlk defa böyle bir atmosferi onlarla yaşama şansım oluyor. İstanbul’da çok güzel tepkiler aldık, umarım sizler de beğenirsiniz" dedi. Filmde iki aşk arasında kalan Emre Karayel ise “Film, İzmir kumrusuna benziyor. Çünkü içinde her şey var. Aşk, futbol, komedi, dram var. Burada olduğum için çok mutluyum. Bu anı da ölümsüzleştirmek istiyorum" dedi.

Yayın Tarihi : 11.09.2016 : 13:05

Etiketler : el değmemiş aşk    gala    begüm kütük yaşaroğlu    emre karayel    ceren moray       


Yorumlar

1690
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN