Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


AK Partili İl Başkanından CHP’ye Fotoğraflı Kutlama Mesajı

AK Partili İl Başkanından CHP’ye Fotoğraflı Kutlama Mesajı
AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, CHP’nin 93’ncü kuruluş yıldönümü için hazırlattığı kutlama mesajını, üzerinde parti logosuyla birlikte sosyal medyada paylaştı.

 

 
Tekirdağ’da görevinden istifa eden Ahmet Akçay’ın yerine geçen ay, temayül yoklamasıyla Ak Parti Tekirdağ İl Başkanlığı’na getirilen Cüneyt Yüksel, CHP’nin 93’ncü yıldönümünü kutladı. Sadece sosyal medyada paylaşılan fotoğrafta Cüneyt Yüksel’in fotoğrafı, Ak Parti logosu yer alırken, ‘Cumhuriyet Halk Partili Tüm Tekirdağlı hemşehrilerimizin partilerinin 93. kuruluş yıldönümünü kutlarım. Cüneyt Yüksel, AK Parti Tekirdağ İl Başkanı” mesajı yer aldı.
 
Ak Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel kutlama mesajına sosyal medyada olumlu tepkiler aldığını ifade ederek, “Askeri darbe girişiminin ardından milletimizin birlik ve beraberliğini bizlerde yerel siyasete yansıtmak istiyoruz. Bu nedenle CHP’nin kuruluşunu bir mesajla kutladık. Sosyal medyadan ve CHP’den de çok olumlu tepkiler aldık” dedi.

Yayın Tarihi : 10.09.2016 : 15:29

Etiketler : Ak    Partili    İl    Başkanından    Chpye    Fotoğraflı    Kutlama    Mesajı    Politika    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3622
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN