Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Altınsoylar İçin Geri Sayım Başladı

Altınsoylar İçin Geri Sayım Başladı
Kanal D’nin merakla beklenen yeni dizisi “Altınsoylar”ın çekimleri önceki gün Beylerbeyi’nde başladı. Altınsoy ailesinin sürprizlerle dolu maceralarını konu alan dizinin setinden ilk kareler de basınla paylaşıldı.

 

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Türkan Derya ve Murat Aksu’nun yaptığı, senaryosunu ise Serdar Oğuz’un kaleme aldığı “Altınsoylar” dizisinde Ayça Ayşin Turan, Aras Aydın, Şebnem Bozoklu, Bennu Yıldırımlar, Cihat Tamer, Ünal Yeter, Birsen Dürülü, Görkem Şarkan, Burak Sevinç, Begüm Akkaya, Zeynep Kankonde, Bora Koçak ve Sami Aksu rol alıyor.
 
 
Yakında Ekranlarda
 
Oyuncular, önceki gün Beylerbeyi’ndeki bir köşkte yapılan çekimlerde kamera karşısına geçti. Çekim arasında köşkün bahçesinde objektiflere topluca poz veren ekip, yüksek enerji ve uyumlarıyla dikkat çekti. Özlenen kalabalık sofraların kurulduğu, gelenek ve göreneklere olduğu kadar birbirlerine de bağlı köklü bir ailenin başına gelen beklenmedik olayları ekrana taşıyacak olan “Altınsoylar” yakında Kanal D’de izleyiciyle buluşacak.
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 10.09.2016 : 09:50

Etiketler : ünlü    oyuncu    aşk    sevgili    Altınsoylar    dizi    Kanal D    Ayça Ayşin Turan    Aras Aydın    Şebnem Bozoklu    Bennu Yıldırımlar    Cihat Tamer    Ünal Yeter    Birsen Dürülü    Görkem Şarkan    Burak Sevinç    Begüm Akkaya    Zeynep Kankonde    Bora Koçak    Sami Aksu   


Yorumlar

7101
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN