Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ayın Polisleri Ödüllendirildi

Ayın Polisleri Ödüllendirildi
İzmir Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, gösterdikleri üstün gayret ve başarıdan dolayı, ayın polisi seçilen polis memurları İrfan Türkmen, Atilla Dinç ve Metin Dikili’yi ödüllendirdi.

 

İzmir Emniyet Müdürlüğü’nün 1 Ağustos 2015 tarihinden bu yana sürdürdüğü uygulama kapsamında ayın polisleri belirlendi. Asayiş Şube Müdürlüğü’nde görevli polis memuru İrfan Türkmen, Narlıdere İlçesi Limanreis Mahallesi Recep Sokak civarında, otoyol kenarındaki tel örgüler içerisinde bulunan barakada 10 kilo esrar, hintkeneviri tohumu, 1 ruhsatsız tüfek ile 3 fişek ele geçirilmesi, olayı ile olarak şüpheliler A.D., İ.Ş. ve C.K.’nin yakalanması sırasında gösterdiği başarıdan dolayı "Ayın Asayiş Polisi" seçildi.
 
Karabağlar İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Atilla Dinç de, Uzundere hayvan pazarı içerisinde 3 kişinin öldüğü, 3 kişinin yaralandığı silahlı kavganın şüphelileri M.G. ve O.G.’nin yakalanması, 2 tabanca ve 16 merminin ele geçirilmesinde gösterdiği başarıdan dolayı "Ayın Merkez İlçeler Polisi" oldu.
 
Çeşme İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Metin Dikili, Ilıca Mahallesi 5074 Sokak üzerinde bulunan şüpheli bir araç içerisinde yapılan kontrolde, 5 tabanca, 11 şarjör, 452 mermi ve 2 taarruz tipi el bombası ele geçirilmesi, şüpheliler Ş.D., K.D., V.A. ve E.E.’nin yakalanmasında gösterdiği başarıdan dolayı "Ayın Dış İlçeler Polisi" seçildi.
 
Ayın polisi seçilen polis memurları İrfan Türkmen, Atilla Dinç ve Metin Dikili, İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya tarafından birer çeyrek altın ve teşekkür belgesi ile ödüllendirildi.

Yayın Tarihi : 09.09.2016 : 16:46

Etiketler : Ayın    Polisleri    Ödüllendirildi    Bölge   


Yorumlar

6972
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN