Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


’Barış Kuşları’ Bu Sergide Buluştu

’Barış Kuşları’ Bu Sergide Buluştu
İzmir’in Selçuk İlçesi’nde düzenlenen 47’nci Selçuk-Efes Festivali kapsamında Selçuk-Efes Kent Belleği’nde seramik çalışmalarının yer aldığı Barış Kuşları sergisi açıldı.

 

Bir süre önce Selçuk Belediyesi Kadın Danışma Merkezi’nde çinicilik kursu veren ve birçok Selçuklu kadının çinicilik sanatında başarılı olmalarını sağlayan çini ve seramik sanatçısı Esra Eren Çimen, 47’nci Selçuk, Efes Festivali kapsamında ’Barış Kuşları’ adlı kişisel sergisini sanatseverler için açtı. Seramikten yapılan özel takı çeşitlerin tabloya, özel motiflerle tasarlanmış çini tabaklardan küplere kadar birçok çini objelerden oluşan serginin açılışında konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Çırak, Selçuk Efes Festivali için düzenlemiş olan böyle önemli bir serginin açılışını yapmaktan dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Çırak Selçuklu sanatseverler için sergi açan çini ve seramik sanatçısı Esra Eren Çimen’e teşekkür ettiğini belirtti.
 
47. Selçuk-Efes Festivali kapsamında Selçuk-Efes Kent Belleğinde sanatseverler ile buluşan sergi 20 Eylül 2016 Salı gününe kadar açık kalacak.

Yayın Tarihi : 09.09.2016 : 15:55

Etiketler : barış    Kuşları    Bu    Sergide    Buluştu    Bölge   


Yorumlar

6898
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN