Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Göztepeliler Ateş Püskürdü

Göztepeliler Ateş Püskürdü
Olaylı geçen Hentbol Süper Kupa Finali sonrasında ortaya çıkan bir gerçek, Göztepe taraftarlarını çılgına çevirirken, objektif sporseverlere de 'Yok artık' dedirtti.

 

Burak Cilasun / Ben TV
 
Göztepe ve Beşiktaş arasında önceki gün oynanan Hentbol Süper Kupa Finali, bir skandalı da beraberinde getirdi. Gergin geçen ve Beşiktaş'ın 32-27 kazandığı mücadele sonrasında Hentbol Federasyonu tarafından mücadeleyi yönetmesi için atanan Hakem Savaş Yüksel ile ilgili skandal bir gelişme ortaya çıktı.
 
Süper Kupa Finali'ni yöneten Yüksel'in mücadelenin taraflarından biri olan Beşiktaş'ın fanatik bir taraftarı olduğu ortaya çıktı. Hakem Yüksek'in sosyal medyada kullandığı profil resminde dahi Beşiktaş forması giydiği gözlerden kaçmazken, çeşitli zamanlarda Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve Beşiktaş'ın kupaları ile birlikte fotoğraf çektirdiği de ortaya çıktı. 
 
"Fikret Orman'ı hakem yapsaydınız!"
 
Bunun üzerine Göztepe taraftarları Türkiye Hentbol Federasyonu'nu telefon ve faks yağmuruna tutarken, taraftarlar tepkilerini "Direkt Fikret Orman'ı hakem yapsaydınız" sözleriyle dile getirdi. 
 
Süper Kupa gibi en önemli bir mücadeleye Beşiktaşlı hakem atayan THF ise tepkiler karşısında sessizliğini koruyor.
 
İşte Hakem Savaş Yüksek'in o paylaşımları;
 

Yayın Tarihi : 08.09.2016 : 16:32


Yorumlar

2271
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN