Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Büyükoral, Stadı Hatırlattı

Büyükoral, Stadı Hatırlattı
Spor Toto 2. Lig'de Karşıyaka sezona galibiyetle başlarken, Divan Kurulu Başkanı Cihan Büyükoral gündemden düşen stat konusunu hatırlattı ve stadın yeşil kırmızılı camia için kurtuluş reçetesi olduğunu belirtti.

 

PTT 1. Lig'den düştükten sonra transfer yasağını kaldıramayan ve yola gençlerle devam eden Karşıyaka'da Bugsaşspor galibiyeti camiaya moral olurken, yapımı yılan hikayesine dönen Karşıyaka Stadı ile ilgili somut bir gelişmenin yaşanmayışı da camidaki sıkıntıyı arttırıyor. 

Karşıyaka Divan Kurulu Başkanı Cihan Büyükoral da bu sıkıntılara dikkat çekerek, stat inşaatının bir an önce başlaması adına kamuoyuna çağrıda bulundu. Büyükoral, Karşıyaka için çıkış yolunun stat inşaatının tamamlanmasından geçtiğini söyledi.

Büyükoral'ın açıklaması şu şekilde oldu;

"Öncelikle futbol takımımızın ligin ilk maçındaki Ankara deplesmanında aldığı galibiyeti kutluyorum. 2016-1017 sezonunda tüm branşlardaki Karşıyaka takımlarımıza başarılar diliyorum.

2012 yılında başkanlığa geldiğimde idealim 'Süper Lig'de kalıcı, stadı olan bir Karşıyaka' dedim.  Stat projesi kişilerin başarısı olmayacak , bütün Karşıyaka camiasının ortak başarı olacaktır dedim. Bu proje Kasım 2012'de Sn. Selçuk Yaşar'a yaptığım sunumda dediğim gibi, bizden sonraki nesillere Karşıyakalılık ruhunu taşıyacak projedir.
 
Engellemeler çıkmasaydı...
 
Hiçbir engelleme çıkmasaydı, bugün çoktan stat inşaatımız bitmiş olacaktı ve bugün kendi evimizde, kendi stadımızda, sahilimize, semtimizde olacaktık. Karşıyakalılık kültürünü gelecek nesillere taşıyacak proje olan Zübeyde Hanım Stadı bizim geleceğimizdir. Günü kurtarmaya devam etmek değil, Karşıyakalıların tek amacı geleceği kurtarmak olmalıdır.
 
Düşmüş bir Karşıyaka'nın stada ihtiyacı yok düşüncesi bizi en çok yaralayan düşünce olmuştur. Asıl şu an her şeyden çok ihtiyacımız Zübeyde Hanım Stadı'mızdır. Artık bu işten geri dönüş olamaz. Tüm Karşıyakalılar olarak hepimiz, sonuna kadar stadımızın arkasında durmalıyız"

Yayın Tarihi : 06.09.2016 : 15:32


Yorumlar

4633
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN