Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bayram Tatilinde Hava Nasıl Olacak?

Bayram Tatilinde Hava Nasıl Olacak?
Kurban Bayramı süresince hava nasıl olacak? Tatilciler nelere dikkat etmeli? Denize girilebilecek mi? Merak edilenler bu haberde...

 

Burak Cilasun / Ben TV

Kurban Bayramı'na ilişkin olarak Bakanlar Kurulu kararı ile 9 gün olarak açıklanan tatil süresi, başta memurlar olmak üzere toplumun birçok kesimi tarafından sevinçle karşılanırken, vatandaşlar tatil planlarının önemli bir kısmını da yaptı.

Sürenin uzun oluşu hem aile ile bayram kutlamasına, hem de tatile çıkmaya yetecek nitelikte olunca birçok vatandaş tatil beldelerinde rezarvasyon yaparken, en merak edilen konu ise tatil boyunca havanın nasıl olacağı oldu. 

Tatilcilere şimdiden müjdeyi verelim. Hava sıcaklıkları İzmir'de bayram tatili boyunca 30 derecenin altına düşmeyecek ve güneşli olacak. Çeşme, Foça, Dikili, Seferihisar gibi İzmir'in tüm tatil cennetlerinde vatandaşlar rahatlıkla denize girebilecek. 

İşte İzmir'in bayram boyunca hava durumu;

Ege ve Akdeniz kıyıları tatilcilerle dolacak

Bayram tatili için havanın güzel olacağı şehirler İzmir ile sınırlı değil. Antalya ve Muğla'ya gidecek tatilciler de karşılarında güneşli ve sıcak bir hava bulacaklar. Muğla'ya gidecek tatilcilere ise bir uyarı; 13 Eylül Salı günü şemsiyelerinizi unutmayın, onun dışında güneşın tadını çıkarabilirsiniz.

Yayın Tarihi : 06.09.2016 : 11:27


Yorumlar

6760
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN