Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çocuğun Kulağına Giren Örümcek Çıkarıldı

Çocuğun Kulağına Giren Örümcek Çıkarıldı
Manisa’nın Akhisar ilçesinde kulak ağrısı şikayetiyle Özel Akhisar Hastanesi’ne giden 8 yaşındaki Kenan Ege Bal’ın kulağından canlı örümcek çıktı.

 

Tarlada anne ve babasıyla yatan Kenan Ege Bal, kulak ağrısından şikayet edince doktora götürüldü. Muayene eden Opr. Dr. Gökhan Karadağ, çocuğun sağ kulağında örümcek olduğunu belirledi ve operasyonla çıkardı. Kulaktan çıkarılan örümceğin canlı olması şaşırttı.
 
Tarım bölgesi olduğu için böyle hastalarla zaman zaman karşılaştıklarını belirten Kulak Burun Boğaz uzmanı Op. Dr. Gökhan Karadağ ise "Örümceğin kulak kanalının derinlerine kaçmasını ve zarar vermesini engellemek amacıyla derhal kulağı özel bir solüsyonla yıkayarak örümceği canlı bir şekilde çıkarttık ve dış kulak kanalını muayene ettik. Muayene sonrasında çok ciddi bir sıkıntı olmadığını tespit ettik ve ayaktan tedavi ederek, önerilerle uğurladık" dedi.
 
Kenan Ege’nin babası Mustafa Bal, "Çocuğumuzun kulağından böyle bir şey çıkacağını beklemiyorduk. Yıllardır çiftçilik yapıyorum. Doktor beyin müdahalesi sonrasında oğlumun kulağında çıkan hareketli örümceği görünce ben bile irkildim. Fakat doktor beyin ilgili ve soğukkanlı yaklaşımı bizi rahatlattı. Ona bu yaklaşımından dolayı çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 05.09.2016 : 19:06

Etiketler : Yaşındaki    Çocuğun    Kulağına    Giren    Örümcen    Canlı    Çıkarıldı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3801
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN