Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Fuar Çıtası Bu Yıl Yükseğe Çakıldı'

İzmir Enternasyonal Fuarı'ndan canlı yayınlanan Folkart Fuar Sohbetleri, son yayınında izleyiciyle Saya Grup Kurumsal İletişim Direktörü Gazeteci Yazar Ünal Ersözlü'yü buluşturdu. Ersözlü, bu yıl fuarın çok daha iyi olduğunu söyledi.

 

İzmir Enternasyonal Fuarı'nın sona ermesiyle birlikte fuar süresince Ben TV'nin Kültürpark'tan canlı yayınla ekrana getirdiği Folkart Fuar Sohbetleri de sona erdi.
 
Programda Burak Cilasun'un son konuğuysa Saya Grup Kurumsal İletişim Direktörü Gazeteci Yazar Ünal Ersözlü oldu. Ersözlü, fuara bu yıl olan yoğun ilgiyi 60 yaşındaki bir vatandaşın ağzından anlattı ve "60 yaşındaki bir vatandaşımız ile röportaj yapılmış. Tiyatro için sırada bekliyorum. Hayatımda beklediğim en güzel sıra budur." dedi.
 
"O eleştirileri yakıştıramadım"
 
Ersözlü, Folkart'a fuar sponsorluğu için yapılan eleştirilere de tepki gösterdi. Ersözlü, "Çok önyargılı görüşler. Buna üzülmemek gerekir. Çok yakışan şeyler değildi. O eleştirileri yapan insanlara da yakıştıramadım. Hem fuarın en güzelini yapalım diyeceksiniz, hem de samimi bir yerden o işe yatırım yapan bir kurum olacak ve neden yaptığını eleştireceksiniz. Sanırım Basmane'deki projeyle ilişkilendirdiler. Folkart'ın orada yapacağı projeyle buranın bir ilgisi yok. Folkar orada TMSF ihalesiyle yasal olarak aldığı bir işi yapıyor. Orada 18 yıldır sorulmayan, çözülmeyen bir sorun var."
 
Ersözlü ayrıca 85. İzmir Enternasyonal Fuarı'nın bu yıl kültürel etkinlikler bazında çok iyi bir yerde olduğunu ve bu yıl ortaya konan çıtanın da önümüzdeki yıllarda korunması gerektiğini söyledi.

Yayın Tarihi : 05.09.2016 : 18:40


Yorumlar

8717
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN