Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


CHP'li Çam, Okul Boyadı

CHP'li Çam, Okul Boyadı
CHP İzmir Milletvekili Musa Çam bu kez kolları sıvadı, gençlik örgütüyle birlikte Torbalı’da okul boyadı. Cumhuriyetin eğitimle yükseleceğini vurgulayan Çam, “Geleceğimiz, cumhuriyetimizin bekçisi çocuklarımız için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırız” dedi.

 

CHP Gençlik Kolları Genel Başkanlığı'nın ülke çapında yürüttüğü okul boyama kampanyası kapsamında Torbalı’da da bir okul boyandı. ‘Başka bir gelecek mümkün’ mottosuyla yola çıkılan kampanyada #BizGeliyoruz diyen gençlere Torbalı’da CHP İzmir Milletvekili Musa Çam da eşlik etti. Torbalı Gençlik Kolları üyeleriyle birlikte eline fırça alanlar arasında PM Üyesi Emre Çam, CHP Gençlik MYK Üyesi Mustafa Evsen, Torbalı İlçe Başkanı İsmail Uygur, CHP İzmir il yönetim kurulu üyesi Hande Deniz Şentürk ve Gençlik Kolu Başkanı Sinan Sarıküse ve Torbalı Gençlik Kolu Başkanı İsmail Takak da vardı. 
 
‘BİZ GELİYORUZ’ DİYEN GENÇ NÜFUSA DESTEK
 
Eğitimin bir ülkenin gelişmişliğinin en önemli göstergesi olduğunu ifade eden CHP İzmir Milletvekili Musa Çam, “Gençlik kollarımıza bu anlamlı kampanya için teşekkür ediyorum. Hem mekansal hem de içerikte eğitim kurumlarımızı çocuklarımızın seveceği, koşa koşa geleceği yerler haline getirmeliyiz. Bu proje ile ‘Biz geliyoruz’ diyen gençlerimiz, bu bilinci Cumhuriyetimizin emaneti çocuklarımıza aşılama gayretinde. Onlar gelecek ve biz aydınlık yarınlarında yaşayacağız. Bugün bizim de çorbada tuzumuz olsun istedik ve elimize fırçayı aldık. Anlamlı kampanyalarla halkımızın ve çocuklarımızın yanında olmaya, onlar için her türlü fedakarlığı yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu. 
 
TÜRKİYE ÇAPINDA ONLARCA OKUL BOYANDI
 
Gençlik Kolu MYK Üyesi Mustafa Evsen, “Başka bir gelecek mümkün” diyerek Karadeniz’den yola çıktıkları proje ile onlarca okula el uzattıklarını, öğrenci ve velilerin yüzünü güldürdüklerini anlattı. Proje ile yeni eğitim-öğretim yılında öğrencilere böyle bir hediye vermeyi amaçladıklarını söyleyen Evsen, “Türkiye’nin her bölgesinden gelen talepler doğrultusunda ihtiyacı olan okulları boyadık, tadilatlarını yaptık. Okullar açılana kadar bu organizasyonumuz devam edecek” dedi.
 
‘HER ZAMAN ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYACAĞIZ’
 
Chp İzmir Gençlik Kolu Başkanı Sinan Sarıküse, “Amacımız geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için bir şey yapabilmek ve bizler de CHP’li gençler olarak bunu yüce bir ülkü edindik. Bu amaç doğrultusunda ilerliyoruz, her zaman çocuklarımız için elimizi taşın altına koymaktan da vazgeçmeyeceğiz” diye konuştu. Torbalı Gençlik Kolu Başkanı İsmail Takak da mutluğunu dile getirerek, “Cumhuriyetin gençlerine yakışır şekilde burada okuyan ilköğretim öğrencilerine ufak da olsa bir katkımız olduysa ne mutlu bize” dedi. Torbalı İlçe Başkanı İsmail Uygur da yaptıkları çalışmalardan ve ilçede gösterdikleri bu hassasiyetten dolayı gençlere teşekkür etti. 

Yayın Tarihi : 05.09.2016 : 09:50


Yorumlar

3735
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN