Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ankara Oğlağı Çok Sevildi

85. İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında Kültürpark'ta birçok yiyecek-içecek noktası var ama onlardan biri, diğerlerinden farklı. Ankara oğlağı, lezzetiyle fuar ziyaretçilerine tadına doyulmaz anlar yaşattı.

 

İzmir Enternasyonal Fuarı, inovasyon teması, renkli stantları ve neredeyse her köşe başındaki etkinlikleriyle ziyaretçileri büyülerken, acıkanlar da Kültürpark'ta unutulmamış.
 
Fuarın farklı noktalarında kurulan yeme içme alanları, her zevke, her keseye hitap edecek şekilde ziyaretçilere hizmet veriyor. Bu noktalardan birinde de Ankara oğlağı İzmirlilere tanıtılıyor.
 
Odun ateşinde çevrilen oğlağın özelliklerini, Ben TV izleyicileri için Ankara Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler ve Jeotermal Kaynaklar Daire Başkanı Özgür Güven anlattı. Güven, "Ankara'nın keçisi tüm dünya tarafından biliniyor. Biz de oğlağın tadını önce Ankara'da sonra da tüm Türkiye'de perakende sektörüyle buluşturduk. Oğlağımızın hem lezzeti hem de sıhhi oluşu çok önemlidir. İzmir Enternasyonal Fuarı da tanıtım için bizler adına iyi bir yer oldu." dedi.
 
Siz de henüz bu deneyimi yaşamadıysanız, Fuar holleri karşısındaki lezzet alanına gidip, Ankara oğlağı'nın tadına bakabilirsiniz.

Yayın Tarihi : 04.09.2016 : 16:55


Yorumlar

6415
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN