Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Madalyalı Maratoncu Yarışa Giderken Öldü

Madalyalı Maratoncu Yarışa Giderken Öldü
İzmir’in kurtuluşu etkinlikleri kapsamında bugün yapılan Dokuz Eylül Yarı Maratonu’na katılmak için İstanbul’daki evinden dün yola çıkan Avrasya Koşu Grubu Başkanı ve madalyalı maratoncu 46 yaşındaki Selim Tuluk, Yenikapı İskelesi’nde feribot beklerken kalp krizi geçirdi. Hastaneye kaldırılan Selim Tuluk, doktorların çabasına karşın yaşamını yitirdi.

 

Avrasya Koşu Grubu Başkanı, mali müşavir Selim Tuluk, bugün İzmir’de yapılan Dokuz Eylül Yarı Maratonu’na katılmak için dün otomobiline eşi ve iki çocuğunu alıp yola çıktı. Yenikapı İskelesi’nde feribot beklerken Tuluk, otomobili içinde birden fenalaştı. Tuluk’a ilk müdahaleyi eşi Zeynep Tuluk yaptı. Bu sırada çevredekilerin haber vermesi üzerine gelen 112 Acil Servis ekibinin ambulansla hastaneyle kaldırdığı Selim Tuluk, doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı.
 
Tuluk’un cenazesi, bugün ikindide Başakşehir 2’nci Etap’taki Ahmet Yesevi Camii’nde kılınan namazın ardından toprağa verildi.
 
Avrasya Koşu Gurubu’nun başkanlığını yapan ve atletizm sporuna İstanbul’da yüzlerce sporcu kazandıran Belim Tuluk’un ani ölümü atletizm camiasını üzüntüye boğdu. Atletizm sporuyla da uğraşan fotoğraf sanatçısı Abdülkadir Yeşilyurt, şöyle dedi:
 
"Atletizm camiası hiç tereddütsüz bir meleğini kaybetti. Selim kardeşimiz sevgisi, yaptığı iyilikleri, sürekli gülen yüzü hatta maratonu bitirirken bile gülümsemesi, hepimize örnek olması nedeniyle tüm camianın çok sevdiği saydığı bir kişiydi. İzmir’deki yarı maratona giderken yolda yaşamını yitirdiğini öğrendiğimizde şoke olduk. Çünkü daha önceden bilinen bir rahatsızlığı yoktu. Bugün değerli arkadaşımızı son yolculuğuna uğurluyoruz. Atletizm camiası Selim’i unutmayacak."

Yayın Tarihi : 04.09.2016 : 15:34

Etiketler : Madalyalı    Maratoncu    Yarışa    Giderken    Kalp    Krizinden    Öldü    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6618
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN