Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


"Korkup Kaçmadım"

Samsunspor Teknik Direktörü Engin Korukır, "Samsunspor’da bir sürü olumsuzluk olmasına rağmen korkup kaçmadım. Başka bir takımada gidip hocalık yapabilirdim. Bir kaç hafta sonra bu takımın tamamen oturacağına ve iyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum. Asla düşme korkusu yaşamayacağız" dedi.

 

TFF 1’nci Lig ekiplerinden Samsunspor’un teknik direktörü Engin Korukır ve sportif direktör Coşkun Zeren, Nuri Asan Tesislerinde basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.
 
TEKNİK DİREKTÖR KORUKIR: KORKUP KAÇMADIM
 
Samsunspor’un yaşadığı olumsuzlukları bile bile takımı bırakıp gitmediği ve bütün futbolculara güvendiğini belirten teknik direktör Engin Korukır, "Samsunspor’da bir sürü olumsuzluk olmasına rağmen korkup kaçmadım. Başka bir takıma da gidip hocalık yapabilirdim. Ben bütün sorunları biliyordum. Ben bütün oyuncularıma güveniyorum. Genç oyuncularımızın güvene çok ihtiyacı var. Bir kaç hafta sonra bu takımın tamamen oturacağına ve iyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum. Asla düşme korkusu yaşamayacağız. Biz asla mücadeleyi bırakmayacağız" dedi.
 
SPORTİF DİREKTÖR ZEREN: İYİ SONUÇLAR ALABİLİRİZ
 
Sportif Direktör Coşkun Zeren ise eski futbolcu alacaklarının biteceğini ve kulübün maddi sıkıntılardan kurtulacağını ifade ederek "Eski futbolculara olan borçların ödemelerin bitmesi gelecek yıl elimizi daha çok rahatlatacak. Son iki haftada sadece gol pozisyonlarında son vuruşlarda sıkıntı yaşadık. Bu sorunu takım içinde çözdüğümüzde daha iyi sonuçlar alabiliriz" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 04.09.2016 : 14:26

Etiketler : Samsunspor    Teknik    Direktörü    Korukır    Korkup    Kaçmadım    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7132
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN