Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Gösteriler ve Etkinlikler Renk Kattı

Gösteriler ve Etkinlikler Renk Kattı
İzmir Enternasyonal Fuarı'na katılan Karşıyaka Belediyesi, etkinlik ve gösterilerle fuara renk kattı. Standı ziyaret eden Başkan Akpınar da misafirlere yatırımları anlattı.

 

Türkiye'nin en büyük ve köklü fuar organizasyonlarından biri olarak kabul edilen ve bu yıl 85'inci kez kapılarını açan İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF), 26 Ağustos - 4 Eylül tarihleri arasında gerçekleşti. Karşıyaka Belediyesi de açtığı 210 metrekarelik dev stantla fuarda yer aldı.
 
Ziyaretçilerin ilgi odağı olan stant, 10 gün boyunca binlerce kişiyi konuk etti. Karşıya Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar da meclis üyeleri ve muhtarlar ile stantta misafirlerini ağırladı, belediye yatırımlarını anlattı. Karşıyaka standı misafirlerini, ilçenin simgesi olan anıtın 3 metrelik dev maketi ile karşıladı.
 
 
Belediyenin yatırım ve projelerinin tanıtıldığı masalar ile Üretici Kadın Kooperatifi'nin iletişim ve satış noktası ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Fuar boyunca belediyenin eğitim, teknoloji, çevre gibi farklı alanlardaki projeleri ile yatırımları tanıtıldı. Uluslararası çalışmalar ve ödüller, kültürel ve sanatsal faaliyetler, çocuklara ve gençlere yönelik hizmetler de konuklara aktarıldı.
 
Sunulan görsel şovlar da fuara renk kattı. Karşıyaka Belediyesi Oda Orkestrası, verdiği mini konserle fuar ziyaretçilerini büyüledi. Karşıyaka Halk Dansları Grubu'nun gösterileri ve Düş Gezginleri konseri de büyük ilgi gördü. Ayrıca; 'Aktif Şehir Karşıyaka' ruhu fuara taşındı; judo, jimnastik ve bisiklet gösterileri sunuldu. Ziyaretçilerin de katılımı sağlanan çeşitli etkinliklerle, aktif yaşama dair farkındalık yaratıldı. 
 

Yayın Tarihi : 04.09.2016 : 10:50

Etiketler : karşıyaka belediyesi    izmir enternasyonal fuarı       


Yorumlar

5404
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN