Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Süperstar Sevgisi Fuar'a Sığmadı

Süperstar Sevgisi Fuar'a Sığmadı
85. İzmir Enternasyonal Fuarı Çim Konserleri ''Süperstar''ı ağırladı. Rengarenk tüllerden oluşan kıyafeti ile onbinleri coşturan Ajda Pekkan, yeni ve eski şarkılarını söyledi.

 

 
“Ayrılık Ateşi” isimli son şarkısıyla konserine başlayan Pekkan, “Eğlen Güzelim” şarkısıyla devam etti. “Memleketim” şarkısını seyircilerle birlikte hep bir ağızdan seslendiren müziğin yaşayan efsanesi, “Yakar Geçerim” ve “Kimler Geldi Kimler Geçti” gibi şarkılarıyla gönülleri fethetti.
 
 
Örgü yaptığı saçları ve dansçılarıyla birlikte sahneye çok yakışan şarkıcı, 70’li ve 80’li yıllara ait şarkılarıyla hayranlarına nostaljik bir gece yaşattı. Konser alanını dolduran kalabalık, Süperstar’ın enerjisi ve sahne şovlarına hayran kaldı.
 
Sahne Sırası Athena ve Sertap Erener’de
 
85. İzmir Enternasyonal Fuarı Çim Konserleri’nde sahne sırası bugün Athena’da. Fuarın son günü olan 4 Eylül Pazar akşamı ise Vestel sponsorluğunda Sertap Erener konser verecek.
 

Yayın Tarihi : 03.09.2016 : 11:15

Etiketler : haber    haberler    süperstar    ajda pekkan    ief    fuar    izmir    sahne    konser    ben tv    kanalben       


Yorumlar

9001
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN