Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bu Şov, Bu Heyecan Kaçmaz!

Bu Şov, Bu Heyecan Kaçmaz!
Adrenalin tutkunlarının hayranlıkla izlediği motokros gösterisi FMX Blackliner Folkart sponsorluğunda İEF’de, bu muhteşem şovu izlemek için son gün 4 Eylül Pazar.

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından düzenlenen 85. İzmir Enternasyonal Fuarı,  heyecan dolu gösterilere ev sahipliği yapıyor. 4 Eylül Pazar gününe kadar açık olacak fuarda; heyecan, adrenalin ve cesaret dolu şovlar hız kesmeden sürüyor. 
 
Türkiye’de ilk gösterisini Folkart sponsorluğunda, İzmir Enternasyonal Fuarı’nda yapan FMX Blackliner, adrenalini yüksek şovlara imza atmaya devam ediyor. Ekibin başında ise ünlü aksiyon ustası dublör, Rom Sunny bulunuyor. Fuar ziyaretçilerinin imza almak için birbiriyle yarıştığı motorkrosun 8 ünlü pilotu yaptıkları gösterilerle fuarın unutulmazları arasına girmeyi başardılar.
 
Avrupa’nın En Görkemli Motokros Şovu Fuar’da!
 
Akrobasinin, adrenalinin ve cesaretin sınırlarını zorlayan pilotlar; backflip (ters takla), frontflip (öne takla), underflip (motorla birlikte takla) ve double Can Can gibi yapılması çok zor figürleri İEF’de sergiliyorlar. 
 
Avrupa’nın en görkemli şovlarını Fuar sokaklarına taşıyan FMX Blackliner ekibi Pakistan Pavyonu önüne kurulan parkurda nefes kesen gösterileriyle izleyenleri büyülemeye ve nefesleri kesmeye devam ediyor. Bu muhteşem şov her gün saat 20.30’da Kültürpark’ta, son gün 4 Eylül Pazar günü. 
 

Yayın Tarihi : 03.09.2016 : 10:45

Etiketler : haber    haberler    motor    ief    fuar    izmir    ben tv    kanalben       


Yorumlar

1624
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN