Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmir'i Çok Sevdiler

İzmir'i Çok Sevdiler
85. İzmir Enternasyonal Fuarı'na katılan Ekvator Ginesi heyeti, bir sonraki fuara daha kalabalık katılacaklarını açıkladı.

 

85. İzmir Enternasyonel Fuarı'na katılan  ülkelerden Ekvator Ginesi Cumhuriyeti heyeti, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu ziyaret etti.

Başkan Kocaoğlu’nun İZFAŞ Genel Müdürlüğü’ndeki odasında gerçekleşen buluşmaya Ekvator Ginesi Ekonomi Bakanı Başdanışmanı Angel Mokara Moleila ile Ekonomi Bakanlığı Kabine Üyeleri Ladislao Ndong Biso ve Elias Edjo Iliena katıldı.

Gine halkının da Türk halkı gibi dinamik bir yapısı olduğunu söyleyen Mokara, “İki ülke arasında politik ve ekonomik ilişkiler giderek güçleniyor. Türkiye bize çok cazip geliyor. İlişkilerimizin her geçen gün daha da gelişmesi en büyük dileğimiz” diye konuştu. Önümüzdeki yıl fuara Ekonomi ve Sanayi bakanlarının da yer alacağı büyük bir heyetle katılmayı planladıklarını söyleyen Mokara, &ldqu o;Buradaki fuarın pozitif özelliğini görüp kendi ülkemizde de böyle bir fuar düzenlemek istiyoruz. Ayrıca İzmir ile kardeş şehir olmak bizi çok mutlu eder” dedi.    

Yayın Tarihi : 02.09.2016 : 10:45


Yorumlar

6169
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN