Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yeni Bahar Öztan

Yeni Bahar Öztan
Kansere yakalanan Bahar Öztan, kemoterapi sürecini tamamladı. Tedavi sonrası saçları uzayan oyuncu, yeni görüntüsüyle çektirdiği fotoğrafı “Yeni ben” notuyla sosyal medyada paylaştı.

 

Bir süre önce yumurtalık kanseri teşhisi konulan Yeşilçam’ın ‘Gamzeli Güzel’i Bahar Öztan’ın kemoterapi süreci geçtiğimiz hafta sona erdi. Oyuncu, tedavi sonrası bir yakınının davetinde çektirdiği fotoğrafı “Yeni ben” notuyla Instagram sayfasında paylaştı.
 
 
Sağlık durumunun iyi olduğunu açıklayan Öztan, “Artık normal insanlar kadar sağlıklı ve iyiyim. 3 ay sonra kontrole gideceğim, sadece bu kaldı. Şu anda vücudumda hastalıktan bir kalıntı yok. Kötü günleri atlatmış olmanın keyfini çıkarıyorum. İstediğim gibi uyuyup, uyanıyorum. Ama bağışıklık sistemim hâlâ iyileşme döneminde, az kaldı o da toparlayacak elbette” dedi. Öztan, yeni imajı hakkında konuşurken de Türkiye’nin onu oynadığı şampuan reklamıyla tanıdığını hatırlatarak “Saçlarım için üzülmüştüm ama artık yeni bir imajım var. Bu imajı da hastalığıma borçluyum. Değişiklik oldu. ‘Kökü bende nasılsa’ sözünü artık uygulamalı olarak söylüyorum” diye konuştu.
 
Setlere Dönüyor
 
Bahar Öztan, yakında setlere döneceğini müjdeledi: “Birkaç film teklifi aldım, beğendim de. Doktorumdan da çalışmama izin geldi. Sadece çok yorulmayacağım bir iş olması gerekiyor. Bu konuda anlaşırsak, setlere döneceğim.”
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 02.09.2016 : 10:15

Etiketler : Kanser    Bahar Öztan    ünlü    oyuncu    tedavi    yeni hali   


Yorumlar

2743
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN