Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


2016 - 2017 Sonbahar Kış Sezonu

2016 - 2017 Sonbahar Kış Sezonu
''2016-2017 Sonbahar/Kış sezonunda neler giyeceğiz?'', ''Gardırobumuza yeni parçalar girecek mi?'', ''Eski parçaları revizyondan geçirmek gerekecek mi?'', ''Fresh stil için hangi parçalara ihtiyacımız olacak?'' diyorsanız; bu sayıdaki yazımda sorularınıza cevap bulacaksınız.

 

DİLEK SÜSLÜER / BEN HABER

Kasvetli dış giyime veda ediyor ; karnaval havasında bir dış giyime merhaba diyoruz. Özellikle brokar kumaştan yani işlemeli, büyük figürlü, tual görünümlü kumaşlardan tasarlanan maskülen kalıplı mantolar bizi bekliyor. Yani desen ve kumaş yeterince feminenken kalıp tam zıttı maskülen olmalı. Yine jakarlı kumaştan elbise ve etekler de bu sezon bizlerle olacak. Pelerinlerin birçok farklı kesimli modellerinin ise havasından geçilmeyecek.

KAPİTONE
 
Hassasiyetle hazırlanan materyallerden olan kapitone de sezonun önde gelenlerinden. Özellikle dış giyimde olmak üzere kıyafetlerde de yer yer kapitonelere rastlamak mümkün.
 
 
KALEYDOSKOP (ÇİÇEK DÜRBÜNÜ) DESEN
 
Sezonun en dikkat çekici süjesi; desen çeşitliliği. Farklı desenlerden oluşan giyim parçaları adeta kaleydoskop görüntüsü veriyor. Koleydoskop eğilimi sayesinde bir elbisede pek çok desenle karşılaşmak mümkün. Patchwork severler de buna çok sevinecektir.
 
APLİKE, ROZET VE ARMALI DIŞ GİYİM
 
Dış giyimin bu radde eğlenceli olduğu bir sezon hatırlamıyorum. Eski mantoları aplike uygulaması ile bu sezonuna adapte edebiliriz. Armalar ve rozetler de havada uçuşuyor desem yeridir.
 
 
 
DERİ PANTOLON, DERİ TULUM
 
Pantolon, pinafore ve tulum gibi parçaların derileştiğinin altını çizmek gerek. Deri pantolonlar bilhassa popüler olurken denim tulumların yerini deri tulumlar alıyor.
 
RENKLERE GELİRSEK
 
Ne kadar siyah, beyaz ve gri vazgeçilmezler arasında olsa da bu sezon bunların yanı sıra capcanlı renkler de hakim. Özellikle pembe ve kırmızılar önceliğiniz olmalı benden söylemesi.
 
 
IŞILTILI MİDİ ETEK VE TAKIMLAR
 
Payetli, ışıltılı, simli kumaşlar her sezon farklı parçaları ele geçiriyor. Bu sezon da ışıltılı midi etek ve bluz birlikteliği göz kamaştırıyor. Tüvit takımlar ve geometrik desenli elbiseler ise vazgeçilmeziniz dahi olabilir. 
 
AKSESUAR SEÇİMİ
 
Bu sezon süslenip dikkat çekmek için ideal. Şapkalar, tül detaylar, binici çizmeleri ve daha birçok çarpıcı aksesuara her yerde rastlamak mümkün olacak. 

Yayın Tarihi : 01.09.2016 : 11:00

Etiketler : haber    haberler    moda    sonbahar    sezon    2016    2017    sonbahar kış modası    dilek süslüer    modacı    ben tv    ben haber    kanalben       


Yorumlar

8707
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN