Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Caz Gecelerine Büyük Rağbet Var

Caz Gecelerine Büyük Rağbet Var
İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından 85. kez düzenlenen İzmir Enternasyonal Fuarı’nda caz geceleri devam ediyor.

 

Geçmişte fuarın en önemli gece kulüplerinden olan Mogambo’dan Folkart sponsorluğunda caz tınıları yükseliyor. 30 Ağustos’ta müzik ve dans topluluğu Tararam’ın kurucusu Doron Raphaeli ve grubu Mogambo’da unutulmaz biz caz akşamına daha imza attı.15 yaşında profesyonel müzik hayatına adım atan müzisyen, müziğin her alanında ismini duyurmayı başardı. Eğitmen, performans sanatçısı ve müzisyen Doron Raphaeli, 2010 yılında ilk caz albümünü çıkardı. Mogambo Caz Günleri kapsamında unutulmaz bir performansa imza atan sanatçı, fuarda caz rüzgarları estirdi.
 
Folkart sponsorluğunda 31 Ağustos’ta Sibel Köse ve Neşet Ruacan, caz severlerle buluşacak. Julia Erikssen  1 Eylül’de, dünyaca ünlü Amerikalı soul-rock sanatçısı Della Miles ise 2 Eylül’de muhteşem performansıyla izleyenleri büyüleyecek. 3 Eylül akşamı Şenay Lambaoğlu e son albümü “Başka Türlü Bir Şey”deki eserlerini seslendirecek. Yavuz Akyazıcı da 4 Eylül’de caz severlerle buluşacak.  

Yayın Tarihi : 31.08.2016 : 11:14

Etiketler : Mogambo    Folkart    Caz Günleri    Kültürpark    İzmir Büyükşehir Belediyesi       


Yorumlar

1226
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN